Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ismerkedés? (unalmas...

Fiúk! Ismerkedés? (unalmas monológ a kérdés alatt)

Figyelt kérdés

Eddig nem sok sikerem volt társkeresést illetően ebben a külsőségektől meghatározott világban, ennek ellenére végső elkeseredésből próbálok valamilyen szintű pozitív szemléletet erőltetni magamra, rózsaszín szemüvegen át nézve a világra.. mondván a remény hal meg utoljára – de meghal :D.

Szóval a pár negatív tapasztalatomat a szőnyeg alá söpörve, „egy próbát megér” indíttatásból leszek ismét egy unalmas és sablonos kérdést feltevő gyakoris ember a sok közül, aki csillogó szemekkel várja a „valaki ismerkedni?” kérdésére az esetleges választ..


Jogosan merülhet fel: kivel? Milyen szándékkal? Miért?

Elsősorban 18-25 ((((nincs éles határ )))) éves korig ismerkednék fiúkkal, mindenképp komoly szándékkal. Naiv képzeteim hisznek abban, hogy gyakorikérdéseken fogok párra lelni. :D De térjünk lényegesebb dolgokra: fő kérdés, hogy kiben látom életem emberét?

Akivel meglátásaim kusza halmaza legalább egy kicsi részben uniót alkot. Aki képes elviselni a bosszantó tulajdonságaimmal, véleményemmel, életstílusommal, vágyaimmal együtt. Akinek önmagamat adhatom, akivel otthon érezhetem magamat a világban, és nem egyedül hánykódok az emberek között szerencsétlenül, kirekesztett módon, megőrülés közeli állapotban. Aki szarkasztikus, humoros, intelligens, őszinte, kellő mértékben bolondságra, őrültségekre hajlamos. Akit álmok hajtanak, ambiciózus és bónuszként ne csak a külsőségek legyenek a mércéi. :)


Magamról privátban szívesen mesélek. Elnézést kérek attól, akinek csak az idejét raboltam, lehet nem megyek a kérdéssel semmire, de akkor is jól esett magamból kiírni.

További szép estét! :)

19/L



2014. máj. 1. 22:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
Merre fele laksz? :) 22/f
2014. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mr. Truth ***** válasza:
Engem érdekel a további reszletesebb szösszeneteid az életedbol... Bírom a szöveged :)
2014. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

őőő, nekem te bonyolult lánynak tűnsz.

Szerintem 2 nap alatt megőrjítenél a beszédeddel, de hamarosan jönnek a privi-deszantosok és megmentenek, mint Skorzeny Mussolinit.

2014. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én állítólag (sőt biztos) őszinte vagyok és ambiciózus. És én is ilyen sokat szoktam gépelni :D

Ha gondolod írj ;)

20/F

2014. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szent sz*r egy nő aki tudja mit akar. Máris itt a világvége? Amúgy felkeltetted az érdeklődésem ha gondolod írj :) 17/F
2014. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
:S beszédes lány, bonyolult:D
2014. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os

Nekem bizony az. Napi 9 órai munka után nem lenne rá energiám, ez tuti.

2014. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mr. Truth ***** válasza:
Semmi baj azzal ha beszédes... Egy jó hétvégi beszélgetés egy forrócsoki mellet felbecsülhetetlen... Mindenki dugni akar ez egy friss változatosság lenne :)
2014. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"ebben a külsőségektől meghatározott világban"


Ez azt jelenti, hogy magad vagy mások nem tartanak szépnek? Küldj egy képet.

2014. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mesélj magadról privátban. Nyilván a külsőségek is számítanak azért, ez alól senki se kivétel, de hadd én döntsem majd el, hogy tetszel-e :)


23F

2014. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!