Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más egyedülálló nő is "imádja"...

Más egyedülálló nő is "imádja" ezt a hozzáállást, hogy manapság a férfiak nagy része már csak azért sem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Pl. mert "kezdeményezzenek a nők, ha már kivívták az egyenjogúságot", "úgyis az összes nő csak megalázni képes" vagy "úgyis minden nőért egy tucat férfi áll sorban"...

Ilyen hozzáállással hogy akarnak társat? És szerintük egy nőt nem érhet visszautasítás? A férfiak mind olyan kedvesek, hogy soha nem gúnyolnak ki próbálkozó nőt? (Tapasztalataim szerint megteszik...) Tapasztalták, hogy az összes nőnek csak válogatni kell a jelentkezők közül (ami így egy elég nagy paradoxon)?


2014. máj. 2. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kezdeményezek, mindig kezdeményeztem és ezután is fogok, de mire mentem vele? Még egy randiig sem jutottam soha, mert azonnal visszautasítanak minden egyes alkalommal.
2014. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem is egy kérdés, ez egy segélykiáltás.
2014. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Május 1-el nem értek véget a piros betűs napok?

Ilyen a világ. A válogatás mondája onnan ered, hogy sokakat a farkuk vezérel és azt látják, hogy 100-an lájkolják a plázaribi képét, tehát minden lányra ennyi jelentkező jut.

Nem kell velük foglalkozni. Vagy állj be a sorba egy pucsító/kacsaszájú mellkidobós képpel.


Hangulatkeltés az egész kérdés. Kezdeményezz nálam, ha gúnyosan elutasítlak akkor mondjuk mégegy kérdés "minden férfi disznó!" címmel.

2014. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem kezdeményez, az az ő baja, majd ismerkedsz olyannal, aki megteszi ezt a lépést. Ezek meg csak alibi szövegek a részükről, szimplán csak nem mernek lépni vagy a kudarcok, vagy önértékelési problémák, vagy csak szimplán az egészséges félelem okán.
2014. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Oké, akkor arra is válaszoljatok, hogy ez miért történik:

1. Értelmes, intelligens, művelt 30as férfi.

2. Netes ismerkedés, nem nagyszájú, nagydumás, de vicces és jó beszélgetőpartner.

3. Két randi. A két randi között én kerestem, de ő hívott el magától. Egy napja nem jelentkezik, pedig jó volt a randi. Legutóbb sem jelentkezett magától.

Na ezt minek a számlájára írjam?

(Szerintem úgy 60-70%-ban valószínű, hogy érdeklem, hiszen nem akart volna második randit magától. Keresni csak egy Sziával kerestem én. Egyébiránt korrekt ember szerintem.)

2014. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem ezt tapasztalom, szerintem szoktak kezdeményezni.
2014. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok kezdeményezni. Megvan az oka, amit nem részletezek, de önértékelési. Ha az illető odajön és akár csak elbeszélgetünk, akkor minden jól megy, de képtelen vagyok bárkinél kezdeményezni. Akár csak barátilag is, szóval nem csak nő ügyben!

Ez van, kövezz meg. Nem tud érdekelni.

Amúgy meg nő is ugyan úgy kezdeményezhet, már ne is haragudj. Sehol sincs megírva, hogy ez a férfi dolga. Persze az is teheti ha akarja, de a nő is.

2014. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!