Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöhetnék vele össze/köz...

Hogyan jöhetnék vele össze/közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Lakik alattam egy srác,irtó jól néz ki...nincs senkije(barátnő,kapcsolat,ilyenek...)

Írjak rá fbn?Vagy hogy?Milyen ürüggyel menjek le hozzá?(az ilyen kifogyott ez/az nincs e neked,túl átlátszó...)

a mielőbbi NORMÁLIS válaszokat köszönöm.:)



2014. máj. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kopogtasd a lábad alatt a födémet adott ütemmel és majd valaki feljön...vagy írj rá facén egy kopogás után, hogy hééé neked kopogtam ám!
2014. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üsd át a falat. Ha kérdezi - ház bővítés folyik. Még fc se kell.
2014. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
alattam lakik...
2014. máj. 2. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát még mindig a kifogyott ez-meg-az a legjobb. :D Más ötletem aligha van. Szomszéddal ismerkedni...? Sosem jutott még eszembe ilyen.
2014. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy volt, hogy frissen költöztünk az új házunkba, és mindig lestem az ablakból nyálcsorgatva. :D Nem ismertem senkit, teljesen új környék. 1 évig ment így, majd megelégeltem és megkérdeztem a boltos nőt, hogy hívják. Elmondta a nevét, kiderült, hogy nincs fb-ja. Erre írtam a legjobb haverjának egy üzenetet: hogy itt lakom 1 éve, és jó lenne megismerni pár embert, mert unatkozom esténként, ők meg láttam, hogy mindig összejárnak. Válaszolt és még aznap este áthívtak egy buliba, ahol ő is ott volt. Onnan meg minden ment magától :D
2014. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a #4es és az #5ös válaszolónak (is) ment a zöld.:)
2014. máj. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!