Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan vagyok felháborodva,...

Jogosan vagyok felháborodva, csak szerintem igazságtalanság ez, hol itt az esélyegyenlőség?

Figyelt kérdés
Sok lányt ismertem meg suliban főleg, akik egyáltalán nem is vonzóak arca főleg vagy épp alakra, mégis volt párjuk és egójuk is az egekben valamiért. Sajnos még csak a személyiségük sem volt szerethető, sok köztük kifejezetten utálatos lény volt. Mégis nekik jár a boldogság, a társ, nekem meg sok másik fiúnak meg csak annyi jut, főleg a lányoktól, hogy ronda vagy és kuss legyen! Mintha minden a lányoknak kedvezne az életeben. Nem tudok beletörődni, hogy egy ronda, kegyetlen lelkű lánynak is jár a boldogság, a társ, nekem meg csak a folyamatos bántások jutnak, és már nem is tudom hová süllyedhetne tovább az amúgy is megtépázott önbecsülésem, önbizalmam. Csak egy lányt szeretnék, aki elfogadna és szeretne őszintén, nem a pénzeméert, hanem azért, aki vagyok, de nem, inkább újra csak belémrúgnak a lányok is, akikkel ismerkedem. Pedig még csak nem is fullos külsejű lányokra hajtok, de tévedés, ha valaki azt hiszi, a csúnya lányok jobb emberek belül.
2014. máj. 2. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Jogos vagy sem, azt kell hogy mondjam ilyen az élet.

Nagy a pinä hatalma.

2014. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jobbak a csúnya lányok sem. Sőt, még rosszabbak is.
2014. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogos a felháborodásod ha arra vonatkozik, hogy bénaságod bizonyitékát látod benne!
2014. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Szval, a (számodra) ronda és utálatos lányoknak nem jár a boldogság, de neked igen?

Kicsit sem érzed magad pofátlannak?

2014. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerinted a lányoknak könnyebb?
2014. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
3+4+1
2014. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Amíg másokra mutogatsz és a saját életed az övékhez méred addig nem csodálom ha minden lány lepattint.

Azt csak halkan megjegyezném, hogy az emberek különböznek, tehát ami neked pl nem vonzó az másnak attól még lehet az. A boldogság senkinek nem jár alanyi jogon, csak van aki tud tenni érte, meg van aki csak siránkozik. Egyébként szerintem a te felfogásod sem 100-as ha szerinted csak a párkapcsolat jelentheti a boldogságot.

Azt a végén megcáfolt feltevésed meg, hogy a csúnya lányoknak jobbnak kéne lennie belülről, végképp nem értem, mi köze a belsőnek a külsőhöz?

2014. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nos, ha tényleg úgy érzed, hogy mindenki köcsög, akkor sajnos nem a világban van a hiba... mi lenne ha kicsit változtatnál a hozzáállásodon, és nem mindenkiben a gyökeret látnád meg? Az ember általában azt találja meg amit keres. És egyelőre úgy tűnik mindenkiben a rosszat keresed. Ezek után én nem érzem jogosnak a felháborodásod, mikor elvárod, hogy imádjanak, miközben mindenkit lenézel...
2014. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miért nem cselekszel ahelyett h itt nyafogsz? én is hasonló helyzetben voltam de ITT megismertem 1 lányt akivel azóta boldog kapcsolatban vagyunk és elárulom h nem 1 ilyen kérdés segített, a kérdésed inkább ijesztő a lányoknak, annak ellenére h van benne némi igazság

21 F

2014. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van, a lányoknak kedvez minden. Mivel 10-20 pasas is nyal nekik, ettől megnő az arcuk, és azért hiszik hogy azt hajthatnak el a francba akit akarnak, mert sajnos ez így is van. Ezért kell leszarni a nőket, nem pedig loholni utánuk pincsikutya módjára. Ha senki nem pitizne nekik nyelv lógatva, rövid időn belül magukba szállnának. A legcélszerűbb, ha nem foglalkozol velük, feleannyit nem ér egyik sem amennyit kínlódni kell velük, és legyél máshogy boldog.
2014. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!