Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha engem visszautasít egy...

Ha engem visszautasít egy lány, akkor nála szebb lányoknál eleve ostobaság próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Ebből nem következik az, hogy egy nála szebb lány is automatikusan visszautasít? Vagy ez nem ilyen egyszerű?
2014. máj. 3. 13:22
 1/9 Zakathol ***** válasza:
100%
Ez nem így megy.
2014. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű.

Szép nők között is van olyan aki nekem nem tetszik de más szerint meg egy álomnő, szerintem meg nem.

Szóval ez nálad sem mérvadó.

2014. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik.
2014. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj az visszautasított, mert nem voltál az esete, de lehet hogy a szebbnek bejössz.

Mogyi

2014. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez nem skála szerint megy. nem a szépség alapján kell csak gondolkodni. lehet, hogy a lány szép volt, de buta, és zavarta, h okosabb vagy nála. lehet, h egy nála szebb lány van olyan okos, mint te, és működni fog. de lehet, hogy egy nála kevésbé szép lányba esel bele, pusztán a kisugárzása miatt.
2014. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy írták, nem skála szerint megy, ez nem így működik és elég nagy ostobaság, hogy te így méred az embereket.
2014. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha úgy közelítjük meg a kérdést, hogy a nők logikus lények akkor ostobaság, de mivel nem azok, így nem az! a nagy számok törvénye érvényesül, vagyis minél több nőnél próbálkozol annál nagyobb az esélyed, hogy egyet összeszedsz.
2014. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, az övé is, a tiéd is.
2014. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!