Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, fiúk! Miért van az,...

Férfiak, fiúk! Miért van az, hogy nem akarjátok mutogatni magatokat?

Figyelt kérdés

A múltkor tesiórán a fiúk kint kosaraztak, mi lányok meg bent röpiztünk, de nekem felmérőt kellett futnom, kint a pálya körül. Van egy srác aki nagyon jól néz ki, s félmeztelenül kosarazott. mikor kimentem futni egyből felvette a pólóját...


Nem értem, hogy miért? Tuti nem meleg! S azt sem mutatom ki, hogy bejön nekem! S jól is néz ki, ezért nem gondolom, hogy szégyenlősségből tette...


Az lenne a kérdésem, hogy ti mi okból vennétek fel a pólótokat???


Köszönöm a válaszokat! 18/L



2014. máj. 4. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
feltámadt a szél
2014. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te olyan dolgokban vélsz felfedezni valami általad elképzelt dolgot, amikben nem kéne. Egyszerűen fel akarta venni a pólóját. Te ezt megláttad. Ennyi.
2014. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

futás után bentről láttam, hogy újra levette. S szép idő volt végig..


Még most is csak magamra veszem, s nem miattam volt ez???

2014. máj. 4. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem először fordul elő, hogy bámulod, szóval megunta és inkább felvette a pólóját.
2014. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert nem akarom hogy bámuljanak...te miért nem vetkőzől le melltartóig?

18/F

2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Élőben nem szoktam bámulni! Csak egy bizonyos közösségi oldalon nézegetem a képeit. (soha nem is lájkoltam)Eléggé visszafogott lány vagyok, nem egy bámulós nyomulós fajta...


Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 4. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem...A sulinkban van kondi és a fiúk legtöbbször ott edzenek, mikor nekünk tesi óra van. Egyszer a tanár azt mondta, hogy 2 lehetőség van, vagy futunk vagy kondizunk mi, lányok. Mikor én és még 3 lány benyitottunk a kondi ajtaján, a bent lévő kb 5-6 srác egymásra nézett, elkezdett mosolyogni és látszott, hogy azt várja, mi mosz mit akarunk. Mikor leültünk a sarokba és elkezdtünk beszélgetni, ill egyesével egy húzódzkodón csimpaszkodtunk hülyülésből, mindegyik felvette a felsőjét nevetve, mint aki azt mondja "Najó, ezek látom maradnak...akkor felveszem"...Fura volt, mert mind egytől egyig jó felső testtel rendelkezett és mi nem néztük őket, egy teljesen másik sarokban voltunk el...


De ahogy előttem már írta egy srác, biztosan ők sem akarták, hogy bámuljuk őket. Nyilván nem az összes srác van ezzel így, csajok közül is van aki szereti magát mutogatni nyáron, van aki pedig ha teheti minél többet takar magából. Biztosan ő is így volt vele. :)


18/L

2014. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én például azért vettem volna vissza a pólóm hogy nehogy feszítős,magamutogató majomnak gondoljanak.
2014. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bájaimat csak a szerelmemmel vagyok hajlandó megosztani. ^^
2014. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak a hideg miatt.
2014. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!