Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jelei vannak egy 15...

Milyen jelei vannak egy 15 éves lánynál ha bejön neki egy fiú?

Figyelt kérdés
Tegyük fel én vagyok a fiú és ritkán látom a buszon de akkor próbál mellém állni és néha rám is néz de mintha zavarban lenne.Meg szembe állt velem a múltkor.Ezek szerint bejövök neki?Még nem beszéltünk.15/F

2014. máj. 4. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Szembeállt veled? Komolyan? És még nem kérted meg a kezét? Ezt az egyértelmű jelet nem kihasználni súlyos hiba...


Szólítsd meg, és hidd el, ha beszélgetsz vele, rá fogsz jönni, hogy tetszel-e neki.

2014. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát szállt le és úgy állt hogy velem szembe legyen,meg nézett is rám de akkor még nem tudtam igazán mit gondolhat,ha legközelebb látom mindenképp beszélek vele csak sajnos 2-3 hete nem láttam lehet hogy beteg :/ vagy nem tudom
2014. máj. 4. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejelöl facebookon.
2014. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
vihog, ha elesel, és vöröslik a feje, mikor látja, hogy a tied is. néz téged, de mikor ránézel, lesüti a szemét.
2014. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!