Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért baj az, ha egy lány...

Miért baj az, ha egy lány megkérdezi, hogy mit dolgozik a srác?

Figyelt kérdés

Miért az az első gondolat, hogy azért kérdezi, mert ennyire anyagias és érdekli mennyi a srác fizetése? Miért ennyire paranoiásak ennyien?

Csak próbálná megismerni a másikat, nem? Vagy ez egy abszolút elhanyagolható szempont ismerettség szempontjából, hogy mivel is foglalkozik az, akivel esetleg kapcsolatot szeretne az ember?


2014. máj. 4. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
látják a fején a reakciót :D
2014. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az nem baj ha megkérdezi szerintem természetes.. de ha utána a következő kérdés az hogy és jól keresel vele ? kezd gyanússá válni :D
2014. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt én is mindig megkérdeztem, de rólam senki sem gondolta, hogy mert milyen anyagias vagyok, szimplán érdeklődtem. Pláne mert nagyrészt csak sablon munkákat csinálok és érdekel más miben leli esetleg örömét, tök jó közösen rajongani valamiért.
2014. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki büszke arra hogy mit kell tennie a megélhetésért. Lehet hogy azért nem tetszik az illetőnek a kérdés, mert rossz emlékek fűzik őt a munkahelyéhez.
2014. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak az ilyen jellegű kérdések.
2014. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nos, én is utálom ezt a kérdés. Tapasztalatom alapján mikor megtudják, hogy nem dolgozom addig látom őket és nem tovább, amit meg is tudok érteni, nem erről van szó. De attól még utálom a kérdést.
2014. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne ez legyen az első kérdésed. Van millió kérdés, de minden nő csak ezt tudjaXD
2014. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek nem ez az első kérdése és nem minden nő csak ezt tudja.


Jaguar: miért nem dolgozol? Szeretnél? Nekem csak akkor van bajom a munkanélküliekkel, ha nem is akarnak dolgozni és mindenféle kifogással élnek, ahelyett, hogy elmennének dolgozni. Én diplomásként egy gyárban dolgozom, még csak nem is a szakmámban, 3 műszakban, de muszáj, mert a büszkeségem nem engedi, hogy eltartassam magam bárkivel is.

2014. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én most is dolgozom. keményen :D
2014. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen 2-essel egyet értek teljesen.
2014. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!