Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet normális partnert...

Hol lehet normális partnert találni? Persze a normális relatív, bővebben lent! (hosszú)

Figyelt kérdés
Lehetne ez az én példám is, de hasonszőrűeké is. Nos, 22 éves pasi vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nem járok bulizni, de mert miért is ne szeretnék ismerkedni, ne adj Isten, találni valami rendes barátnőt. Persze sokan mondják, normális nőt nehéz találni mert azok építik az életüket, és nem r*banckodnak mindenhol. (Persze, aki olyan korban, 16-25 nem foglalt 1-2 évre azzal lehet hogy van valami gond) Alapvetően szerintem az a probléma hogy a lányok nagy többsége megpróbál egyedi lenni, ezáltal egyformán üresek, SWAG, YOLO meg hasonló baromságok, lekezelés, bunkózás (arról nem is beszélve hogy egy bunkó pasit előbb szeretnek, aki kihasználja őket, megcsalja, netán meg is üti) :D Szeretem ha egy lány művelt (nem az iskolai végzettsége a mérvadó, de ne legyen falusi paraszt kérem), nem kell hogy igyon és hogy füstöljön mint a gyárkémény, legyen ápolt, legyen erkölcsös, legyen tartása, és nem árt ha azért komolyabb is. A célcsoport legyen mondjuk a 16-25. Hol, és hogyan tudnék ismerkedni, rendes lányokkal? Köszi hogy végigolvastad :D Lehetőleg a troll, és köcsög válaszokat mellőzzük, ez nem a dühöngő :)

2014. máj. 5. 11:59
 1/3 Sulek Péter ***** válasza:
pl kávézó múzeum :) vagy csak pl áruházban aki szimpatikus buszmegálló ilyenek parkok :)
2014. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Küldenél egy képet magadról?

22/N

2014. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én is ugyaneztr kérdezem magamtól,csak pindurkát más hangsúllyal.


(28F)

2014. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!