Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az jelenthet valamit, ha egy...

Az jelenthet valamit, ha egy lány szinte "azonnal" válaszol a leveleimre?

Figyelt kérdés
Régebben sokat beszélgettünk, egyszer találkoztunk is (de nem randi volt, beszélgettünk, meg ilyenek, bár tetszett a lány, de nem mondtam el neki), aztán mivel mindketten félénkebbek és gátlásosabbak voltunk, egyikünk se mert lépni semmit, én nem tudtam, hogy bejövök-e neki. Kicsit eltávolodtunk egymástól, most újból elkezdtünk levelezgetni, de nem tudom, mi lesz. Ha írok neki, akkor meglehetősen hamar ír, szóval nem napok múlva, pedig valószínűleg van dolga, hiszen most lesz majd diplomája, bár fene tudja, lehet, hogy attól még unatkozik. Tudom, hogy ez így egy kicsit hülye kérdés, meg nem ebből kell kiindulni, de azért mocorog bennem a dolog: ilyen esetben lehet-e valami a háttérben? Ilyenkor fontos-e a másik ember, esetleg pont azért írnak a lányok, mert semleges számukra a másik, és nem érdekli őket igazán? Szerintetek örülhetett a lány, hogy felvettem vele a kapcsolatot? Bennem az van, hogy ha abszolút rossz lenne neki, akkor nem leveleznénk, szóval ez egy kicsit élteti bennem a reményt, mert azóta sem tudtam őt elfelejteni, csak beégni sem akarok.

2014. máj. 5. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen jelent. Fontos vagy számára.
2014. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is úgy gondolom h fontos vagy a számára :) 18L
2014. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, hogy állandóan a neten lóg.
2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja
2014. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1-2: Köszönöm. Hát akkoriban is volt egy olyan érzésem, hogy talán bejövök neki, csak nem tudtam mit kezdeni a zárkózottságával, megijeszteni/megbántani sem akartam. Utána meg furcsán viselkedett, és arra gondoltam, hogy biztosan csalódott bennem, de mi van, ha ő is úgy hiszi, hogy ő nem volt elég jó nekem, és hogy tennem kellene valamit, csak szégyelltem magam, és nem tudtam, hogy hogyan is kezdjek neki.
2014. máj. 5. 21:50
 6/8 A kérdező kommentje:
#3: Szerintem nincs állandóan a neten, mert mondjuk fél nap múlva ír, meg én is rendszerint esténként tudok fent lenni, és mikor írok, akkor nincs fent, pedig nem két mondatot szoktam neki írni, szóval az eltart egy ideig.
2014. máj. 5. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, sokszor az őszinteség a leggyorsabb és legcélravezetőbb a te helyzetedben:) kérdezz rá nála.
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Finoman pedzettem már neki többször is, hogy értékesnek, értelmesnek találtam, hogy jó volt vele lenni, hogy szerencsésnek tartom magam, hogy ismerhetem őt stb., de ezekre nem reagált, nyilván nem nagyon jutott még el eddig a fiúkkal. Még levelezünk, szóval ebből azt gyanítom, hogy nem lehetett olyan nagyon taszító, amit írtam neki, gondolom, azért csak lelépett volna, ha kellemetlenül érzi magát, bár ki tudja.
2014. máj. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!