Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érett tizenéves fiúk vannak még?

Érett tizenéves fiúk vannak még?

Figyelt kérdés
14 èves lány vagyok, sajnos iszonyat magányos. Az osztályom kirekesztett, mert koraèrett vagyok, nincs körülöttem olyan, aki önmagamèrt ès nem különbfèle haszonkeresletèrt közeledne felèm. Koromból adódóan ugyan mèg nem rendelkezem messzemenő tapasztalatokkal az èlet terèn. Szeretek verseket, törtèneteket írni. Hát, tènyleg különc volnèk?

2014. máj. 5. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Haszonkereslet? És mégis hogy lehetne egy 14 éves fiú "még" érett? :O
2014. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írt priviben
2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az egy művelt lány, fuj


Igen különc vagy de jó értelemben

Velem is ez volt

17/F

2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj*
2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kötözködèsre vágyom, azt máshol keress kèrlek. De egy fiú is lehet èrett akár èrzelmileg/ èrtelmileg egyaránt.
2014. máj. 5. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akartam kötözködni, kedves kislány, remélem, hogy nem bántottalak meg. :)
2014. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem. Én15/vagyok azt gondolom velem nincsan semmi baj még sincs senkim én magamat rekesztettem ki mert agyilag sokkal éretebb vagyok mint társaim:D
2014. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Basszus! Manapság már mindneki koraérett? Nem rád gondoltam kedves Kérdező, csak gyorsba átnyálaztam a többi kommentelő válaszát is....hiba volt. Egyébként te vagy az első 14 éves kérdező, aki két mondatot le tudott írni helyesen. Ez mindenképp jó pont lenne nálam, szóval fel a fejjel. Én a helyedben nem akarnék kapcsolatot, mert nagyon kicsi az esélye annak, hogy veled hasonló gondolkodású, érett emberrel futsz össze, és egy rossz tapasztalat miatt nagyon is megváltozhatsz. No meg nem is biztos, hogy az vagy, csak azt állítod. Az is lehet, hogy csak a körülötted lévők speciálisak (magyarul idióták).

Gyakorin meg pláne ne akarj ismerkedni. Beteg itt mindenki, beleértve magamat is.

Maradj ilyennek, és biztosan jön egyszer, nem elsőre lehet csak sok évek múltán, egy rendes srác, akivel majd minden klappolni fog.


17/f

2014. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én szerintem viszonylag érett vagyok, de nem hiszem hogy az a fajta, amit te keresel.


15/f

2014. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!