Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van ilyen eset, esetleg...

Lányok van ilyen eset, esetleg megtörténhet?

Figyelt kérdés
Elkezdtetek interneten írni egy idegen fiúval és ahogy irtatok egyre többet elkezdtetek érezni iránta valamit majd szerelmesek lettetek bele.
2014. máj. 7. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, de csak akkor igazi, ha már találkoztatok is.
2014. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Elkezdek jobban érdeklődni iránta, de csak a találkozás után dől el minden.
2014. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélgetek egy sráccal akiről még csak képeket láttam és asszem érzek iránta valami jó dolgot:)
2014. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik sem fogott meg annyira, hogy hetekig, vagy ne adj isten hónapokig koptassam érte a billentyűzetet. :/ Valaki megdobhatna némi türelemmel...
2014. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.akkor látom nem lehetetlen.
2014. máj. 7. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont szerelmes csak olyan emberbe lehetsz,akit ismersz,és csak azt ismerheted,akivel már személyesen is találkoztál több ízben.Amit ezek előtt érzel,az csak egy illúzió.Abba a képbe vagy szerelmes,amit magadban alkottál az illetőről,ahogyan elképzelted őt.
2014. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszhet annyira a személyisége a másiknak, hogy beleszeress, és mivel személyiségre tetszik a másik a külső már nem lesz annyira lényeg, de az akkor is igaz, hogy ha látod/meg tudod fogni a másikat sokkal teljesebb képet kapsz a másikról, és komolyabban tudsz/fogsz vonzódni hozzá.
2014. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!