Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Hölgyek, Hogyan lehet...

Lányok, Hölgyek, Hogyan lehet "bevágódni" egy (főleg tizenéves korban) megközelítőleg azonos életkorú lánynál ha ismerkedésre kerülne sor?

Figyelt kérdés

Gondolok itt viselkedés,beszéd,megjelenés stb...

Kort is kérnék!



2014. máj. 8. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad.
2014. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es szerintem a mai világban az ide kevés!
2014. máj. 8. 21:56
 3/8 anonim válasza:

Légy vicces, jófej, figyelmes :)

18/L

2014. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
figyelmes,érzéki,romantikus! mondjuk konkrétan mit értessz a tizenéves alatt? :) 20/L
2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SEHOGY!

Ez már szinte alap dolog, hogy az azonos életkorú lánynál nem fog sikerülni 95%-ban.

Mert tizenéves korban szinte minden csaj a 3-5 évvel idősebb pasikat keresi...

2014. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Legyen bmw-d garantált siker ;)
2014. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legyél kedves és vicces ha szórakoztatod akkor tuti akar majd beszélni veled.
2015. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

5össel értek egyet, de teljes mértékben. Az ilyen korú lányok nagyja nem fog komolyan szóba állni vele egy időssel, inkább többet keres. Max ha mondjuk 15-17 vagy, egy "korán érő" 13-15 -öt találhatsz.


Viszont ha azt vesszük, én egy genetikai selejt vagyok, aki vele egykorú fiút nézett ki. De még soha nem találkoztam hasonlóan elvetemült kortársammal.


17/L


Na meg még hozzá tenném... hogy a kérdésedre is válaszoljak azért. Szerintem is az egyik legfontosabb a figyelmesség, és a többieknél is azt látom, hogy szinte mindenki megemlíti. Tudom, ez nehéz, nem egy konkrét dolog. De annyi a lényeg, hogy ha szomorú, megpróbálod felvidítani. Nem kell nagy dologra gondolni, csak mondjuk odamész, kérsz egy zsepit, és közbe próbálsz ránézni, de végig mosolyogsz. Lehet utána ő is fog. Emiatt úgy érzi, te viditottad fel.


Csak figyeld, mikor milyen a kedve, és próbáld kitalálni, mikor mivel tudnál segíteni. Képzeld magad a helyébe ha tudod. Ha normális, örül a próbálkozásaidnak, és ha el tudja fogadni a hibáid egy idő után, akkor kezd és fog majd beléd esni.


Nem hiszem, hogy most előrébb jutottál, de én megpróbáltam... :'D sok sikert :)


UI: elég régi kérdés... De sebaj.

2018. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!