Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szexbarátságot lánnyal hogyan...

Szexbarátságot lánnyal hogyan lehetne összehozni? Van egyáltalán olyan lány, aki ilyenben benne lenne?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A szexbarátság buz1ság, inkább keress valami rendes párkapcsolatot.
2014. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkabb mindig mas. Konnyen szerelembe esel.
2014. máj. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy jóképű vagy és bejössz nekik. Van.
2014. máj. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én épp most kerültem ilyenbe, elég egyszerűen. Sokszor összefutottunk bulikban, tetszettünk egymásnak, de annyira jól beszélgetni mondjuk nem tudtunk. Aztán mikor harmadszorra is nála kötöttem ki, megbeszéltük.
2014. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam ezt összehozni, hogy összehaverkodok a csajokkal dumálunk jókat, őszintén elmondom neki hogy én ilyen témákat is megszoktam ejteni mert a kapcsolathoz kell a szikra. Aztán ha már vagyunk olyan viszonyban feldobom neki, hogy vonzónak tartom de mivel nincs meg a szikra kapcsolati szint nem lehetséges de ha őt is érdekelné tehetnénk egy próbát a barátság extrákkal témában. Eddig 3 csajjal volt ilyen témám és most 2 másik van kilátásban :) 24/F
2014. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor ha az illető jól néz ki, teste rendben stb. mert ugye csak testiség az egész. De így is csak alkalomadtán mennék bele, ilyen max 1-2 hetente és közben semmi egymáskeresése, mert nem szerelmes akarok lenni. Nálam így működne. De ezt nem azért írtam mert most ilyet keresek. Mert nem, úgyhogy senki ne merjen privátot nyomni.
2014. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy jóképű vagy és van sok lóvéd, úgy egész csomó lány benne lenne...
2014. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs ertelme...-.-"
2014. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!