Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nem teljesen értem,...

Ezt nem teljesen értem, valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akik csúnyák, és akik szépek, az hogy valakit csúnyának látok szerintetek az akkor mindenkinek csúnya? Vagy van olyan srác, aki a kövér, aránytalan arcú, aszimmetrikus arcberendezkedésű lányokat is vonzónak találja? Vagy van aki csak magára erőltet ilyen lánnyal egy kapcsolatot és elfojtja magában a vágyakat a abszolúte (ha van ilyen) szép lányok iránt??

2014. máj. 9. 22:40
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:
én a kérdést nem teljesen értem
2014. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezer bocs de ez ugy hulyeseg ahogy van. En is ismerek olyan not aki szamomra ronda mint a bun de a ferjenek o mindene
2014. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akit te csunyának látsz, azt nem mindenki látja csunyának. Vannak olyan fiúk akik vonzónak találják a kövérebb lányokat is stb.. Van olyan aki tényleg magára erőltet egy olyan kapcsolatot, hogy nem tetszik neki a társa, de a legtöbbségnek tetszik akivel jár. Pl. én igaz lány vagyok, de udvarolt egy nagyon helyes fiú közben megismerkedtem egy házibuliban egy nem kimondottan helyes sráccal, és a csunyább sráccal járok, mert az dob fel, mellette nem unatkozok, engem szórakoztat, mindenről tudok vele beszélgetni, és nekem még tetszik is, a barátnőim mondták, hogy nem helyes..meg a szüleim is néztek nagyot, ezekből tudom csak, mert nekem meg tetszik..ugyhogy annyira nem számit ki milyen csak megtalálja azt akinek bejön..
2014. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:

1-es elmondom! :)


"Vannak lányok, akik csúnyák, és akik szépek"---> igen!


"az hogy valakit csúnyának látok szerintetek az akkor mindenkinek csúnya?" ---> nem , nem mindenkinek másnak az lehet vonzó


" Vagy van olyan srác, aki a kövér, aránytalan arcú, aszimmetrikus arcberendezkedésű lányokat is vonzónak találja?"---> előző kérdésedben erre szinte meg is van a válasz, ami nekem vonzó az neked nem tuti h az...illetve fordítva


" Vagy van aki csak magára erőltet ilyen lánnyal egy kapcsolatot és elfojtja magában a vágyakat a abszolúte (ha van ilyen) szép lányok iránt?"----> Igen ilyen is van, egy idő után úgymond beletörődik a sorsába, összetört lesz és végül feladja és elfogadja a 2nincs ló jó a szamár is" elvet.


:)

2014. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:

oh, köszönöm! :)

ASOT, jobb vagy mint a google translate ;)

2014. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:
Kösz :)
2014. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
költőnő, ne villogj tovább, inkább szégyelld el magad, menj vissza szövegértést tanulni ;)
2014. máj. 9. 23:04
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
pfff, te meg tanulj meg tagolni....
2014. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
izlesek es pofonok...
2014. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de én például olyan lányoknak jövök be, akik hihetetlenül taszítóak, tehát kinézetre is, igénytelenek, kövérek, sokszor csúnyák, nem is figyelnek oda magukra és ezek a lányok kb senkinek nem jönnek be, nincs olyan haverom, barátom aki ne mondaná azt, hogy vmi borzalmas, mikor mutatom nekik... pedig rengeteg barátom van, tehát nagy a minta :D tehát szerintem vannak olyan lányok, akik senkinek nem jönnek be.
2014. máj. 9. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!