Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nem lehet 20-24 év...

Tényleg nem lehet 20-24 év közötti normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan lány, akinek nem 3-4 vagy több partnere volt?

2014. máj. 10. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Nem léteznek ebben a korosztályban normálisak.
2014. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Én normális vagyok...mondjuk idősebb is :S

Bocs

2014. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nincs normális csaj ebben a korban. Mindegyik valami tejfölös szájú bálványt szeretne magának, tökéletes testtel, sok pénzzel és szép autóval! Sajnos ebből rám csak 2 igaz.

Persze magukba nem néznek egy kicsit sem!

2014. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert neked nem volt még partnered 24 évesen nehogy már a lányok legyenek a hibásak
2014. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Én pont nemnormális elmebetegeket keresek ők hol vannak?
2014. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
4: egyszerűen a lányok még éretlenek ebben a korban. Nincs felelősségtudatuk, nem tudják, hogy mit akarnak, és képtelenek a komplex gondolkodásra.
2014. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Pedig van. :D... rosszul keresel
2014. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Agyam eldobom már ezektől az általánosításoktól....

Minden nőnek kocsi kell meg pénz...

Van nektek agyatok? Nem lehet mindegyik olyan!ÉRTEEEEEED????

2014. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

22 éves vagyok, most diplomáztam, van saját kocsim, külön élek, dolgozok, tudok gondolkodni, értelmes és normális vagyok. És épp ez a problémája a férfiaknak, hogy nem vagyok egy etehető kis butuska liba. :)

5 partnerem volt, mindegyik kapcsolat, bocsáss meg, hogy nem vagyok fapina, szeretek szexelni és nem tartogatom magam egy megkeseredett szűz fiúkának. Mellesleg, egy normális, egészséges nő ebben a korban már kialakított néhány kapcsolatot. Nem értem, miért baj az ha nem naív és tapasztalatlan ebben a korban valaki? Egy normálisan működő kapcsolathoz az is kell, hogy midnketten tudák már mit akarnak. Ahhoz meg bizony, szomorú, de előzőleges tapasztalatok kellenek. :)

2014. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
9: és hol lehet hozzád hasonló lányokat megismerni? Mert jó ideje nem is találkoztam ilyen nővel :D
2014. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!