Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményetek mit...

Nektek mi a véleményetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista fiú vagyok és már több mint 3 éve nem volt kapcsolatom vagyis mióta vége lett a középiskolának. Most már teljesen magányosnak érzem magam és nagyon hiányolok magam mellől egy társat de nem tudom hogy kezdjek neki. Gimibe könnyű volt ott voltak a lányok és könnyen lehetett ismerkedni lehet egy haver barátnőjének valamelyik barátnője satöbi szerintem nem kel elmondanom de az egyetemen ahova járok szinte egyáltalán nincsenek nők. Buliba nem nagyon szeretek ismerkedni mert többre vágyok mint egy éjszaka. Már végső elkeseredésembe a neten is gondolkodom de itt jön elő egy másik bajom, hogy van egy full ismeretlen csaj akiről semmit nem tudok vele miről beszélgessek? Az utcán, buszon vonaton szintén nem tudom hogyan kellene leszólítani valakit meg hogyan reagálna arra hogy egy full ismeretlen ember odamegy hozzá meg ha meg is szólítom miről lehet ilyenkor beszélgetni mert nem ismerem nem tudom mi érdekli miket szeret és mik azok amiket utál és így egy két mondattal lehet csak annyit érek el nála, hogy elzavarjon magától. Vagyis most itt vagyok mint egy rakás szerencsétlenség aki csak várja a csodát de tenni nem tud érte vagy nem merek egyszerűen. Ha valaki tudna mondani pár tippet, ötletet, hogy mit tudnék tenni azt nagyon megköszönném.

2014. máj. 10. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak ismerkedős oldalak ilyen célra :D
2014. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak gondolkodtam a neten meg amúgy is az ilyen oldalak 60%-án mg azért is fizetni kell, hogy üzenetet írj a maradék 40-ből meg 30 megint csak a tartalmak nagy része fizetős.
2014. máj. 10. 12:32
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem menj el egy étterembe, vagy kávézóba, vagy csak szimplán sétálni haveroddal, és menj oda, kérdezd meg, hogy nincs-e kedve veled vacsorázni, ha nem ismered és nemet mond, akkor nincs mit veszítened, mert nem is ismertétek egymást, de ha meg igent mond akkor büszke lehetsz magadra:) sok sikert! :)
2014. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te most őszintén von olyan ember a világon aki igent mond egy vad idegen vacsorameghívására?
2014. máj. 10. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan arcokkal ismerkedni, akik más területen tanulnak, olyanon, ahol azért vannak lányok is, és lógj velük. Pl. bölcsész szakokon tényleg sok lány van, mondhatni ott kicsit többen is vannak, mint a fiúk. Ha egy ilyen ismid van, kezdj el az ő társaságába járni, akár csak addig, amíg te is látod, milyen más "bandák" vannak, úgymond.

Így már bőven találhatsz szerintem embereket, akikkel pl. voltál már párszor közös sörözésen, stb., és megtetszik neked. Akkor az illető lány sem utasítana el kapásból sztem, ha látott volna már 4-5x és beszélgettetek is.

Lányokkal is ismerkedhetsz havernak, kicsit legyél bátrabb, a lány haverokon keresztül is ismerhetsz olyan lányokat, akik tetszenek is, nem csak havernak tekinted őket.

2014. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gyere Anglisztikára. Itt szerintem nem lenne bajod, ha csak egy kapcsolaton múlik.

Egyébként egy kávézó, teaház, könyvtár, étterem is lányokat terem.

Ha érdeklődési köröd alapján jársz helyekre, hidd el, mindig lesz miről beszélni, mert az ember társas lény. Sok sikert!

2014. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!