Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem nézek ki annyinak amennyi...

Nem nézek ki annyinak amennyi vagyok, emiatt nem tudom felkelti azoknak a fiúknak a figyelmét, akik nekem tetszenének. (? ) (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elsődleges problémám, hogy nagyon alacsony vagyok (152 cm), és nőni már biztosan nem fogok :D Nem mondanám, hogy babás az arcom, viszont nem is annyira nőies. Azt valahogy nem tudnám elképzelni, hogy jóval idősebb pasival járjak, de az a baj, hogy még a saját korosztályomra se tudom felhívni a figyelmet. Egyszerűen átnéznek rajtam, gondolván, hogy vagyok vagy 17 éves (mert kb annyinak nézek ki)... Én már komoly kapcsolatot szeretnék, és olyan rossz, hogy a környezetemben ez mindenkinek meg van, én meg kilátástalannak érzem a helyzetem. Kb. a 17-18 éves korosztálynak jövök be, de gondolom nem kell mondanom, hogy nekem ők nem. Nincs bajom egyébként a korkülönbséggel, volt már 2-3 évvel fiatalabb barátom, ő ritka érett "példánya" volt a fiatalabb korosztálynak, ezért is jöttünk ki jól, de utólag már nem bánom, hogy annak a kapcsolatnak vége lett.

Másik problémám az, hogy nagyon csöndes vagyok, visszahúzódó, nehezen ismerkedem, barátkozom, de ez mind szerintem abból jön, hogy nincs önbizalmam, mégpedig a magasságom miatt. Ezért még a belső tulajdonságaimmal sem tudom felhívni magamra a figyelmet. Pedig egyébként okos vagyok, művelt, vicces, csak jó sok idő kell, hogy ezeket meg tudtam mutatni, de hát jelenleg (és már jó ideje) nincs is kinek. Annyira reménytelennek érzem a helyzetem, úgy érzem sose lesz senkim. :(


23/L



2014. máj. 10. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az apró lányokat és a komoly kapcsolatot :) 26/F
2014. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne olyasmiben keresd a hibát, amin nem tudsz változtatni. Azt el kell fogadnod, és akkor ezt a környezeted is meg fogja tenni. Onnantól kezdve pedig fejlődhetsz abban, ami tényleg fontos.

2014. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is alacsony vagyok, 160 centi és nagyon fiatalos az arcom, rendszeresen elkérik a személyimet még mindig szóval nem néznek 18-nak sem, pedig 22 vagyok :D ettől függetlenül egy 24 éves sráccal randizom, az előtte lévő barátom is 23 volt szóval szerintem ez butaság, hogy ezért nem kelted fel a figyelmüket
2014. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak önbizalom kérdése én 21 éves fiú vagyok és például nekem sokkal jobban bejönnek az ilyen lányok a többinél és elég sok ismerősöm is így van ezzel, úgyhogy lehet ha kicsit odafigyelnél sikerülne nem mint nekem aki sokkal rosszabb esélyekkel indulok mert még egy részeg csajt se tudnék szerintem felszedni egy éjszakára nemhogy komoly kapcsolatom legyen sajnos.
2014. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy önbizalmam sincs sok :D Egyrészt a magasságom miatt, de más miatt is, szóval ha a magasságom elfogadnám, akkor sem lenne több önbizalmam. Egyszerűen ilyen vagyok, mióta az eszemet tudom. Ha a barátnőimmel vagyok egy társaságban, tuti hogy rájuk hamarabb kaja fel mindenki a fejét. Pedig egyébként nem vagyok csúnya :D
2014. máj. 10. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
De most akkor szeretnél privátot vagy nem ez itt a kérdés:DD
2014. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na látod én ezt nem hiszem ahogy előbb is írtam az ismeretségem nagy részének pont ez tetszik ahogy nekem is. És most csak magamból kiindulva lehet valaki akármilyen bomba csaj ha van ott egy alacsonyabb lehet kicsit csúnyácska (most ne érts félre nem az hogy mindegy nekem milyen ronda de most arra gondolok, hogy nem kell úgy kinézni mintha a playboyvillából szökött volna meg hanem átlagosan vagy talán egy kicsit rosszabbul is) én tuti az alacsonyabbat választanám és ő tetszene. Úgyhogy még mindig csak annyit tudok mondani, hogy önbizalom fel a fejel és hajrá
2014. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23/F és detto.. a személyimet mindenhol elkérik. A szórakozóhelyeken sokszor átkutatnak, kinéznek, ki ez a gyerek stb. társaságban is a fiatal arcom miatt állandóan tesztelnek, ami egy ideig oké, de hosszútávon fárasztó ezért kevesebbet járok ki. 17-18 éves lányokkal elbeszélgetek kedvesen, de én nem akarok tőlük semmit, 20+ osok meg 25-nek kinéző 25 éves pasikkal járnak. Sok helyzetben úgy beszélnek hozzám, mint egy értetlen kisgyerekhez, a "nekem való" lányok meg automatikusan domináns hangnemben beszélnek velem, tudom, hogy ez is egy szelektálás nálatok, hogy ki az aki vagányan le tudja kezelni az ilyet, de észrevettem, hogy idősebb, megviseltebb (többet ivó) kortársaim felé máshogy viszonyulnak. Így az ismerkedés elég nehéz, mert eleve valami értéket kell vinnem a beszélgetés elejébe, hogy bebizonyítsam, hogy főiskolás, normális ember vagyok, és nem 17 éves. A hajam szőke, szürkészöld szem stb, (állítolag)érzéki száj, nem testépítő-de kifejezetten sportos testalkat-183/75-fogytam 102-ről, de ezek szerint még mindig nem vagyok férfias(mondjuk az arcszőrzetem elég láthatatlan, ha épp van)... képet nem tehetek ki, de talán el tudjátok képzelni, de egyszerűen nem jön össze semmi, mert minden lock-innél (társalgást kezdeményezel egy 2 vagy több főből álló, mondjuk vegyes ismeretlen társasággal) eleve minuszból indulok, a velem korú csajok "learanyosoznak" ami, mint tudjuk igen messze van az ágytól... Eszem ágában nincs azt állítani, hogy coorvuck a nők vagy csak a pénzre mennek, egyszerűen csak mindenki azt mondja, hogy örüljek neki, hogy fiatalos vagyok, csak éppen én nem látok ebből profitot.
2015. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!