Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet egy lánnyal csak barátko...

Lehet egy lánnyal csak barátkozni?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogyha nem akarok járni senkivel csak úgy barátkozni hogy néha beszélni. Úgy barátkozni bármelyik lánnyal lehet?
2014. máj. 10. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Sok szűkagyú majd megmondja, hogy ilyen nem lehet, mert titkon mindig valamelyik szerelmes blabla, de hülyeség, teljesen alaptalan általánosítás, melyet az élet (többek közt az én életem is)tucatszor megcáfolt már.
2014. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet. Csak ne sérüljön senki, ha valamelyikőtök éppen mégis többet szeretne.
2014. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdés? Mennyire barátkozni?


Ha 2-3 naponta összefuttok beszélgetni stb, Nem vagy vele túl sokat akkor igen. És hiába mondják ha egy Lány és egy Fiú túl sok időt tölt együtt, ha nem is vallják be egymásnak valakinek tuti meginog a lába. Mást nem egy kiadós baráti sex :D

2014. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csúnyák között lehetséges!
2014. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!