Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik a kollégámnak? Néha...

Tetszik a kollégámnak? Néha apróságokkal megínálom. Nemrég azt vettem észre, hogy a félénksége ellenére sokat beszél, fényképen megmutatta milyen szép a táj ahol lakik, legutóbb 2 üveg lekvárt kaptam tőle.

Figyelt kérdés
Érdeklődik, hogy mit sportolok. Viszont sosem hív föl, sms-ben is kimérten válaszol. Mostanában ajtót nyit nekem, ha érkezem, de ha megyek, rideg. Tetszem ennek a kollégának vagy csak barátként gondol rám?
2014. máj. 10. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki tetszik a kollégának?

Milyen lekvár volt?

2014. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem nem tudja kezelni a helyzetet. Ha neked is tetszik, akkor itt neked kell lépned. De én nem javaslom addig, míg egy helyen melóztok:)
2014. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor maradunk jó barátok, ugyanis nyuszi vagyok nagy kockáss fülekkel. :D
2014. máj. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!