Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki nagyon...

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, de elrontottam az esélyeimet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismerkedtünk meg.Nagyon jól kijöttünk.Rólam azt kell tudni, hogy én nem vagyok az a nagy ivós, de azon az estén túlzásba vittem.:( Nagyon bánom!Az volt, hogy elfelejtettem mértéket tartani, es eljutottam addig, hogy utólag viaazagondolva nem emlékszen pár dologra.Ez a fiú végig mellettem volt, simogatta az arcom és nyugtatgatott, mikor ideges voltam.Ő volt az egyetlen aki nevetett a poénjaimon.:) De utána sajnos..hánytam.Ő segített.A buli után másnap ismerősök lettünk, és egyzer beszéltünk utána.Szerinte aranyos voltam, de én úgy érzem elrontottam :( Én nem ilyen vagyok, és neki sem az ilyen lányok jönnek be.De nekem nagyon tetszik, és "meg akarom szerezni"! Mit csináljak?
2014. máj. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg bárkit is "megakarsz szerezni" addig ne akarj kapcsolatot senkivel, mert egyetlen egy nem lesz tartós.
2014. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem veszett ügy még ez, én ismerkedem mostanában egy sráccal, és az első randinkon olyan ideges voltam hogy totál leittam magam, pedig egyáltalán nem akartam, de sajnos valahogy így sikerült, 2x is hánytam meg szédültem meg minden bajom volt, úgy voltam vele utána hogy na én is jól bemutatkoztam, ezek után biztos látni se akar, kizárt dolog hogy szimpatikusnak talált volna... :D

aztán másnap mégiscsak rámírt, én meg nem győztem kérni a bocsánatokat, nagyon kínos volt, de ő is ezt mondta, hogy aranyos voltam...:D

aztán azóta is beszélgetünk, meg találkozgatunk, persze azóta nem ittam egy randin sem egy kortyot se... :D

szóval szerintem ne hagyd annyiban a dolgot

2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak azt akartam kifejezni, hogy nagyon tetszik, és szeretném, hogy ne csak ezek alapján könyveljen engem
2014. máj. 10. 18:19
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló akkor veled is ez történt :) de az a baj, hogy én azóta csak egyszer beszéltem vele :( de még biztosan fogok vele találkozni, egy baráti társasággal voltunk azon a bulin
2014. máj. 10. 18:22
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló akkor veled is ez történ
2014. máj. 10. 18:22
 6/6 viktoröcsi válasza:
Ha végig ott marat veled akor semit nem rontotál el én se maradtam volna ott ha nem tetszetél volna és nem montam volna aszt hogy cukivagy szoval még nincs minden remény veszve remélam összejön és nyugogy meg szertet téged ha nem hagyott ott
2014. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!