Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez már nem túl feltűnően nagy...

Ez már nem túl feltűnően nagy különbség? (több lent)

Figyelt kérdés
Nem hangzik soknak, ő 12, én 15, én vagyok a fiú. Nade a magasságunk...Én vagyok lassan 183, ő meg alig több mint 150, és mivel az előző kapcsolatom miatt lett pár "utálóm" a szakításom kivitelezése miatt, ezért nem fognak ezzel szekálni? Szellemileg és testileg is fejlett a lány, csak kicsi és fiatalabb. Mi legyen? Még nem járunk de már vallottunk egymásnak az érzésekről :)

2014. máj. 10. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez épp elég ahhoz, hogy törvénybe ütköző legyen:D
2014. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit akar egy 15 éves srác egy 12 éves gyerektől?
2014. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a korkülönbség miatt zavartatnám magam a helyedbe mert ha az egyszer kitudódik nem mosod le magadról.... 14L
2014. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a korosztályomnak márcsak a felnőttek kellenek így náluk esélyem sincs, mert ők már olyan "érettek", hogy ez kijár nekik...Egy 12 évesnek meg én vagyok a lehető legérettebb. De mondjuk inkább 13-nak, mert annyi lesz csak még nem töltötte be.
2014. máj. 10. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
???12??? Atyaég. És a magassága miatt aggódsz? Meg mások szekálása miatt? -.-
2014. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

#3 vagyok

ne csesztessétek a kor miatt, mert igaza van a korosztályát illetően, ritkább hogy korabeli korabelit választ....

2014. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg második válaszoló, nekem pont elég jelenleg annyi szeretet amennyit egy 12-3 éves tud nyújtani, én képes vagyok rá várni amíg nem válik elég "naggyá" egyéb dolgokhoz. Csak egy partner kell aki gyengéd és tudok vele belsőséges dolgokról beszélni, szóval csúnyán mondva szarok bele hány éves, engem tényleg inkább a magasság és szülők/barátok véleménye zavar..
2014. máj. 10. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem ütközik semmilyen törvénybe :/ még dughatnak is :/
2014. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pedopedopedopedo *-* Pedoműsor éjszaka a gyakorikérdésekponthu-n. *-*
2014. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazán szeretheted, ha a magassága miatt és a többiek véleménye miatt simán dobnád. Elnézést, még nem dobnád, hisz nem jártok...

A szülőknek a koroddal lesz baja, hidd el. Aki a magassággal szemétkedik, az annyit is ér. Kb. én is olyan magas vagyok, mint barátnőd, de, ha magasabb fiúval voltam, akkor sosem piszkáltak.. se őt, se engem.

2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!