Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék kedvesebben...

Hogyan tudnék kedvesebben viselkedni a lányokkal? Hogyan lehetnék vonzó szemályiség?

Figyelt kérdés

A probléma gyökere, hogy lassan 1 éve szingli vagyok. Az akkori barátnőmet nem tudtam visszaszerezni, bármit is csinaltam. Ezt szerintem még a mai napig nem emésztettem meg, hiszen mindig megszereztem akit szerettem volna.

Így gyakorlatilag elmenekültem egy olyasfajta felfogásba, hogy ha én nem vagyok jó valakinek, akkor nekem sem jó senki. Bármi apro hibát felnagyítok egy lányon szóba is hozom, és meg is sértem. De csak őszinte vagyok. Mondhatjuk bunkonak, meg szókimondonak is.

Elegem van a sok elszállt nő világnézetéből: " én iylen vagyok, nemvaltozok senki kedvéért" közben kövér, tükörbe nézhetne, de arc meg nagyképűség az van, hogy ő bárkit megkaphat.

Nos pont az iylenek miatt avanzsáltam iylen sráccá, aki igenis felnyitja a szemüket, hogy ez marhara nem így van ám..."csak azért kellesz bárkinek is, mert lyuk van a lábad között". Szóval igen, egy paraszt vagyok.

Viszont a probléma az, hogy mostanra ez annyira elfajzódott bennem, hogy képtelen vagyok ekdves lenni olyan lánnyal aki viszont ezt érdemelné...:/ és ez rossz érzés. :(

Hogyan tudnék ezen valtoztatni?



2014. máj. 11. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen akarat mkérdése... ha látsz egy külsőre nem tökéletes lányt, de a belsője szerinted aranyos, akkor őt a belsőjéről jellemezd... a partyshit-eket meg csak nyugodtan kritizáld, úgyis leszarják...
2014. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem szarják le, mert latom rajtuk. Jönnek kifelé a szemeik mint a csigának, hogy miket modnok, hisz őket így még pasi nem sértette meg, megszoktak hogy mindenki nyal nekik.


és ez a baj...én enm tudok kedves, megértő lenni. Viszont csak ezzel lehet ugy ismerkedni, hogy abbol kesőbb is lehessen valami.

2014. máj. 11. 11:33
 3/7 anonim válasza:
te vagy az Levi???? :D
2014. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na, ezek szerint mas is csinalja ezt? barki is ő, folytassa, és tegye helyre a sok elfuseralt nagyképű p/csát. :D én is ezt folytatom :D
2014. máj. 11. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is mókásbb annál, mikor egy jóképű, jó testalkatú srác kritizálja őket. Mert ha csak egy kis nyomi, azzal úgy sem foglalkoznak, de ha meg egy jó pasi, akkor ahogyan írtad el, nagyon el tudnak kenődni. Kell ez, nincs ezzel semmi baj. De mielőtt ezt tennéd mérd fel, hogy akarsz.e a csajtól valamit. Ha esetleg igen, akkor erőltesd meg magad és próbálj meg rendes srác lenni. Nekem szerencsére megy:)
2014. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem engem szokott oltogatni :DD cs haverom :D
2014. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen jó sok lóvéd ,és fekete BMW-d
2014. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!