Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek osszejojjek ujbol...

Szerintetek osszejojjek ujbol vele vagy lepjek tovabb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon sok rossz dolog tortent velem regebben . Aztan jott a baratnom es hirtelen minden megvaltozott ... Egyszeruen mellette ugy ereztem magam mint akinek tenyleg semmi gondja baja ne lenne . 2 evet jartunk utana valamiert amit a mai napig se tudom miert de megsertettem . Szakitottunk , utana ra ket honapra megint osszejottunk. Az elejen tenyleg kezdtem ugy erezni hogy uristen lehet visszakaptam a baratnomet ugy ahogy regen volt ... Aztan azt mondta hogy o mar nemtud ram ugy nezni mint regen... Pedig tenyleg ugy ereztem hogy megtalaltam az igazit.... Mellette minden percben boldog voltam. O is bekerult egy masik gimnaziumba meg en is es sajnos lehet szetvalnak utjaink... :( abban szeretnek segitseget kerni hogy....

1: hogy probaljam meg elfelejteni mer lehet elkene engednem ?

2: ha elengedtem akkor hogyan kezdjek el leszolitani lanyokat ? Mer ez is benne van a pakliban hogy tovabb lepek csak meg nemtudom hogyan...

3: ennek orulnek a legjobban ha olyat mondanatok amivel valahogy ujra tudnam kezdeni ezt a kapcsolatot es minden a regi lenne ... Egyaltalan megeri e?

Valaszaitokat elore is koszonom

16/F


2014. máj. 11. 11:50
 1/2 anonim válasza:

hát figyelj, sajnálom de szerintem el kell felejtened, ha komolyan gondolta amit mondott.

sajnos nincs ilyen "Hogyan lépjek túl" útmutató, igazából erre egyetlen megoldás van, az pedig az idő.

csajozni semmiképp ne kezdj el, azzal a lányt csapnád be amiből neki még baja lehet.

szerintem próbálj valami mással foglalkozni (pl ha valami hobbid van azzal törődj) vagy olvass valami könyvet. természetesen nem fogod egyből elfelejteni, de az idő múlásával egyre jobban fogod magad érezni, hidd el:) sok sikert és szép napot!:) 19/L

2014. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van koszonom szepen ! :)
2014. máj. 19. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!