Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem szeretik a lányok...

Miért nem szeretik a lányok ha egy fiú sokat add magára?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 11. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezzel szerintem nincs semmi baj. amúgy általában azért, mert az ilyen srácok képesek többet "cicomászkodni" mint a lányok. bár szerintem jó buli együtt öltözködni, fésülködni stb :)
2014. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez nem igaz ,sztem. Igenis adjon magára!
2014. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor érdemes metroszexuálisnak lenni?:)
2014. máj. 11. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy férfi/pasi ad magára, egyáltalán nem baj, sőt, szerintem ez alapnak kellene lennie, ami nem feltételnül jelen drága ruhákat, márkás parfümöket, stb. Az igényesség és ápoltság egy alap elvárás részemről.
2014. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én kimondottan szeretem, ha egy srác ad magára, bár ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy majmot kell magából csinálnia
2014. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tegnap még csajoztatok ,most meg jó ha ápolt vagyok?
2014. máj. 11. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy ferfi ad magara, az kizarja azt, hogy metroszexualis legyen.... metro--szexualis, vagy ket nem kozotti... ha valaki ket nem kozott van, akkor biztos nem igenyes ferfi, mert az ferfi:D


szoval a ferfi legyen ferfi, es ez nem azt jelenti, hogy sokat tetveszkedik, hanem azt, hogy annyit tetveszkedik, amitol igenyesen es ferfiasan nez ki

2014. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A "metroszexuális " még magával sem áll szóba:) De szerintem a pedikűr, manikűr simán belefér,a rózsaszín ing is,de azért ugye nem alszol rózsaszín szíves pizsiben?
2014. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rózsaszín a kedvenc színem:P
2014. máj. 11. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekesebb lenne ha saját képet raknál ki
2014. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!