Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy velem...

Tetszik nekem egy velem egykorú srác. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk, és viszonylag elég jó haveri viszonyban vagyok vele. Az osztályfőnök szereti sürűn változtatni az ülésrendet, és most mellé ültetett. Régebben már ültem mellette és akkor úgy tűnt hogy vonzódik hozzám. Most mit tegyek ilyenkor

2014. máj. 12. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
talán beszélgessetek...?
2014. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Órán? Hát mire buzdítod te a fiatalságot? :D


Amúgy igen. Próbálj vele beszélgetni, közelebb kerülni hozzá, közvetlenebb kapcsolatot kiépíteni vele, aztán a többi majd úgyis alakul magától :)

2014. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az egy osztályba járás necces dolog ilyen helyzetben. Jól gondold azért át, ha mégsem jön be a dolog, minden nap a szemébe kell nézned, mondjuk ez pont egy rossz példa, van olyan ismerősöm aki most is boldog párkapcsolatban él az osztálytársával.
2014. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszi mindenki :)
2014. máj. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!