Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk!? Egyszerűen nem értem....

Fiúk!? Egyszerűen nem értem. Miért csinálja ezt? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedem egy sráccal. Nagyon jóban vagyunk… legalábbis merem remélni, hogy megmarad a jó kapcsolat. Mindig ő keresett engem (persze én is írtam neki), ő kezdeményezte a talikat, kimutatta, hogy mennyire tetszem neki, bizalmas volt velem, szóval sorolhatnám…minden szép és jó volt.

Pár hete, mióta sok a munkája, alig beszéltünk (ez mondjuk nem kifogás, eddig is dolgozott, bár ám legyen, megértő vagyok). Max személyesen futólag láttam, meg 1-2-szer beszéltünk. A neten nincs is fent szinte, max. 5 percre, ha felnéz és már le is lép. Mondjuk, alapból se netezik csak keveset, de azért…

R-hadt idegesítő, hogy ezt csinálja velem…:/ Furán is viselkedik. Nem messze dolgozik tőlem és sokszor pont akkor megy valahová, mikor én. De tényleg, szinte másodpercre pontosan, aminek örülök, mert legalább látom. Akkor esetleg váltunk is pár szót, de olyan, mint akinek valami baja van, meg ugye siet a dolgára…Olyan szomorkásnak tűnik, mikor látom, ha rámosolygok, visszamosolyog, de olyan megszeppenve, zavartan. Az se lenne baj, ha azt mondaná, nem érdekelsz már, mert ez és ez van…..mondjuk ezt nem hiszem, de mondana végre valamit. Rosszul esne, nagyon, viszont kétségek között lenni a legrosszabb. Reménykedni…



2014. máj. 13. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy van-e valami gondja
2014. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma összefutottunk, de engem is vártak, úgyhogy siettem, na meg ő is sietett. Kérdeztem, hogy: 'hogy vagy, jól?', mire ő 'igen, jól...' De bámult utánam. A fene érti.
2014. máj. 13. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet történt vele valami, amit nem akar elmondani. Lehet, hogy fáradt, mert dolgozik. Lehet, hogy rád unt, csak nem akar megbántani vele. Sajnos nem látunk bele az emberek fejébe. Ha szomorkás, akkor tényleg lehet, hogy történt valami. Kérdezd meg..
2014. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És amúgy te is teszel valamit a kapcsolatért? Vagy csak a srác bókol meg minden? Mert lehet emiatt elkedvtelenedett.
2014. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálok rákérdezni. Bár gondolom letagadja...


Rám unt? Hát, nem hiszem. Nincs benne logika.

2014. máj. 13. 21:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is szoktam. Bókol, de én is neki. Dicsérem, mert megérdemli. Volt, hogy bizonyos dolgokban nem volt elégedett magával, de én lelket öntöttem belé.
2014. máj. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!