Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem? Legutóbb megkérde...

Van esélyem? Legutóbb megkérdezte, hogy mennyit leszek otthon vizsgaidőszakban, mikor végzek a suliban, ezek a kérdések mire utalhatnak? Tényleg találkozni akarhat velem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja emailezek egy nagyon kedves férfival. NEM társkereső oldalon találtam rá, félreértés ne essék, NEM úgy beszélgetünk,hogy ennek kizárólag párkapcsolati kimenetele legyen, bár én nagyon szeretném,ha az lenne :D

Tudtam róla dolgokat, de miután elkezdtünk írogatni, abszolút kellemes meglepetések értek a beszédességét illetően, sokkal közvetlenebb,mint amilyennek mondták.


2014. máj. 14. 11:40
 1/2 Provenance válasza:

"NEM úgy beszélgetünk"

"Tudtam róla dolgokat"

"mint amilyennek mondták"


Hány éves a férfi? Lehet csak dugni akar. Ezt szűrd ki előtte azért.

2014. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én kezdtem az egészet, ennyire azért már ismerem, tuti,hogy nem. :) látom,kicsit rosszul fogalmaztam, de a "nem párkapcsolat" kimenetel alatt sima barátságra gondoltam :)
2014. máj. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!