Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Másokat is taszítanak az...

Másokat is taszítanak az ilyesféle nők?

Figyelt kérdés

A kérdésem problémája az hogy manapság egyre többször kezdeményeznek "számomra" rossz nők.


Nem szeretem az egót, legalábbis azt a formát, ami egy flörtben is elhangzik. Nem baj ha valaki egoista de az baj, ha ezt az egót a kettőnk "ismerkedésére" is kiveti.


Másik dolog, van hogy kivetik a hálójukat de érdekesmód a póknak nekem kéne lenni (remélem értitek a hasonlatot) és nekem kéne odamásznom hozzá. Ezzel csak az a baj, hogy szerintem én és a legtöbb pasi is - még ha sokan nem is értenek vele egyet - ha elsőre nem tetszik meg valaki (vagy csak eszembe se jut mint lehetőség) akkor ott vagy ő lép vagy semmi, mivel hát nem nekem tetszett meg a másik.


Ilyenkor a reakció általában bunkózás meg mi egyéb én meg csak keresem az okot mire megmondja mi a baja.


Volt már olyan is akinek ésszerűen megmondtam hogy független hogy jót flörtöltünk, nem jutott volna eszembe veled lenni. Erre ő: "Sose fogod megtudni mit veszítesz"...


+ a legtöbbjük telenyomatja facebookot képpel és várja a likeokat. Na ez az ami már számomra egy ismerkedést meggátoló ok.


Kezdenek tönkretenni de tényleg, folyton jönnek az okoskodásukkal meg a bunkózásukkal ha egyszerűen nem jövök össze velük. De mi a logika abban hogyha valaki jól néz ki normális is? Semmi.


Másoknak is van gondja az ilyenféle nőkkel? Ha egyáltalán lehet őket nőknek nevezni...


2014. máj. 15. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
...Miért adod alájuk a lovat?...
2014. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem teljesen értem mire célzol első?


Ha a kérdésben szereplő nőkre, őket általában miután bebunkóztak mindnek megmondtam hogy a külsőjük szinte nem is látszik annyira hányingerkeltőek belülről. Amikor meg azt is mondtam nekik hogy bottal se érnék már hozzájuk akkor én voltak a közellenség.

2014. máj. 15. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi ebből a tanulság? Ne kóstolgass olyanokat, akikből nem kérsz. Az emberek többsége nem tudja, mire való pontosan a flört és félreértik. Az önérzetük pedig nem engedi, hogy utána leszarják őket.

Mindeemellett szebben is megmondhatnád a véleményed, mert így igen nagy parasztnak tűnsz.

2014. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lány és fiú vagy férfi és nő között nincs beszélgetés, főleg ha annyira nem ismered.


Ilyenkor akkor is flört lesz ha te nem akarod. De ez nem azt jelenti hogy bókolsz is.


Hát neharagudj de akinek az önérzete annyira erős hogy utána belém kössön, és nem azt mondja hogy: "Hopp ez nem jött össze na nembaj", akkor ott már valami gond van. Nem gondolod? Még ha esetleg mélyebben is bedepizne miattam akkor se kéne belekötni a másikba.

2014. máj. 15. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs, ha két teljesen ignoráns és unalmas embert veszünk górcső alá. Máskülönben orbitális marhaság, amit leírtál. Tudom, hogy mit akarsz mondani, de nincs igazad.


Védekezési reakció. Nem a legokosabb, sőt. De valamilyen szinten érthető. "A legjobb védekezés a támadás."

2014. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy a nők kezdeményezők az a mi hibánk spártaiak é mert tulságosan el kényelmesedtünk keveset tettünk egy kapcsolatért így elkezdtek ők kezdeményezni nyomulni mondjunk nekem be is jön meg nem is valaki tök jól csinálja stílusos san szexin na az bejön
2014. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hál' Istennek, én nem vagyok az a jópasi, tehát engem szerencsére békén hagynak:)
2014. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled kedves kérdező. Lefognak pontozni, de nem nagyon érdekel.

Nem posztolok a Facebookon semmit, alapvetően kb. olyan életem van, hogy nem foglalkozok prózai dolgokkal, teljesen érdektelen vagyok olyan dolgok és személyek irányába, amik és akik engem nem érdekelnek. Öntörvényű, egoista vagyok, mégis nyomulnak rám a pasik, mintha ezért fizetnék őket. Te miért mutatsz egyáltalán érdeklődést olyanok irányába, akik abszolút nem érdekelnek? Nem ismerted fel még pár rossz tapasztalat után a jeleket?

2014. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

márk1991


Én azokról beszélek akik úgy jönnek oda hozzám, mint akik 100%-ig biztosak abban hogy sikerül az amit akarnak mert ő egy tökéletesség, és nincs az a pasi aki nemet mond nekik.


Aztán meg összeismerkedek egy külsőleg nem oly előnyős de mégis szép lánnyal, aki hát egyszóval még a szemembe se nagyon bírt sokáig nézni, és máris ő lesz a közellenség.


Inkább csak azt nem értem, és a kérdés mondanivalója is az talán, miért nincsenek meg az egoista nőkben a nőiesség?


Az a gond, hogy most ha általánosítok ha nem, aki jól néz ki, az jól néz ki, és tudja magáról, mert tükörbe néz, és aki ezt tudja az egoista, aki meg egoista az beképzelt.


Inkább az fáj, hogy sokkal többre tartják magukat mint azok akiknek szüksége lenne némi önbizalomra, ezért is szeretem az önbizalomhiányosokat, vagy átlagos önértékelésüeket. Illetve ezért szoktam már inkább bunkó megjegyzéseket tenni a "egoistákra", mert hát elvileg minden pasinak más az esete.


Mégis a legnagyobb idegesség tölti el ezeket a fajta nőket ha egy rossz dolgot mondok a külsejükre, pedig ha úgy nézzük én csak egy "senki" vagyok, de hát az én véleményem is fontos ezek szerint, mert hát fáj nekik hogy van akinek nem elég a külső?

2014. máj. 15. 19:47
 10/10 A kérdező kommentje:

Időpont ma 13:40


Csak jófej voltam az egoistákkal, amiért bunkók voltak velem. Röviden ez a lényeg, te is láthatod. :)


Ha szóbaállok velük meg elpoénkodom (mert iylen vagyok) akkor aztán ez tényleg probléma. Tán ha odajön lekellene bunkoznom rögtön ugye?

2014. máj. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!