Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győr moson sopron megyéből...

Győr moson sopron megyéből valaki ismerkedni? 21f

Figyelt kérdés

őrültek kíméljenek jó?például múltkor ez történt velem: győri vagy? mondom hogy igen erre soha többet nem ír vissza...micsoda előítélet ez:)

na szóval ilyesmire nem pazarlom az időm.

privátba várnám a leveleket lehetőleg.

átlagos srác vagyok úgyhogy aki brad pitt-et vagy a szőke herceget várja fehér lovon vagy piros ferrariban az röppenjen is tovább mert nem engem keres.


2014. máj. 15. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Helló. Győri vagy? Mert én igen. Írsz? :D
2014. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
írtam.de privátba kérném a leveleket.sokakat már névről ismerek így ne fussunk felesleges köröket.aki már elutasított vagy bizonyítottan csak szórakozik és nem vehető komolyan annak ne kelljen már megint feleslegesen irogatnom.
2014. máj. 15. 18:17
 3/10 A kérdező kommentje:
közbe leesett hogy ez is vmi idétlen vicc.ess a vonat alá
2014. máj. 15. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert bakker naponta egyszer-kétszer jövök ide, és nem lesem állandóan, hogy kinek írhatok gyorsan üzenetet... veled ellentétben nekem van jobb dolgom is, mint egész álló nap itt ücsörögni... nagyon örülök, hogy kiderült milyen vagy, ennyitől elhordasz a föld alá.. Barom.
2014. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hosszasan nézegettem és párhuzamot találtam abban amit írtál meg amit én írtam azért gondoltam hogy csak szórakozol.sokan jönnek ide az ostoba poénjaikkal nethuszárkodni.

egyébként meg én se kell hogy egésznap itt legyek,a telefon mindig kéznél van képzeld.ha nem te is csak egy poénhuszár vagy akkor elnézést kérek.azt értsd meg hogy a sok kamu miatt az ilyenen már könnyen felmegy bennem a pumpa.bocsánat.

2014. máj. 15. 21:35
 6/10 A kérdező kommentje:

arról nem is beszélve ami szintén később ugrott be hogy megkérded győri vagyok-e mikor ott van a kérdés alá írva.

ez is inkább a nethuszárokra vall akik csak felületesen olvassák át a dolgokat.

2014. máj. 15. 21:53
 7/10 anonim válasza:
És hogy szeretnél ismerkedni? Csak barátokat akarsz szerezni?:)
2014. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
inkább párt.de majd kialakul.ha egy barátot találok az se baj.ahogy a mondás tartja aki igaz barátot talál az aranyat talál.
2014. máj. 16. 20:29
 9/10 anonim válasza:
értem, hát nekem csak barátkozás jöhet számításba :) ha gondolod arra itt vagyok :)
2014. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben
2014. máj. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!