Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl tökéletes? Vajon tetszenék...

Túl tökéletes? Vajon tetszenék neki később is?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgatok. Nem túl gyakran, de ma írta, hogy szeretne gyakrabban. Ő vízilabdázik, elég ügyesen, most került be a válogatottba is nem régen, bár még csak cserének, de nem ez a lényeg. A sport miatt elég jó a teste, és helyes is.

Én 170cm vagyok és 62kg, nem éppen az a modell cicababa, aki a legtöbb sportolót érdekli. Az arcom szép és csinosan öltözöm, tehát összességében sok pozitív visszajelzést kapok az erősebbik nemtől. Attól tartok, hogy ez a srác, ha összejönnénk, rádöbbenne, hogy nem vagyok olyan "jó csaj", mint amilyennek elsőkre tűnhetek, pici a mellem és van egy kis oldalam, ami nem túl sportos, hiába mozgok.

Azért csak a külsőről írtam, mert egyébként nagyon jól kijövünk, kedves és rendes velem, stb.

Vajon tetszhetek neki nem tökéletesen is? Ha rádöbbenne, hogy pucéran nem vagyok olyan csinos, mint ruhában, akkor nem fog keresni "jobbat"? Hogyan legyen több önbizalmam?


20L


2014. máj. 16. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel ne foglalkozz!

Ha ruhában tetszel neki, akkor a legkevésbé sem fogja érdekelni, hogy milyen vagy ruha nélkül. Úgy is tetszeni fogsz.Ne stresszelj ezen!

2014. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jól kijöttök akkor elfogad minden hibáddal együtt :) Én is ezt tenném :)
2014. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem csak a külsőt nézi. Ráadásul ez a számok alapján teljesen rendben van. Gólt fog lőni neked.
2014. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ő sem tökéletes (senki sem az)


ne keresd magadban a hibát, csak legyél boldog :) szerintem tetszel neki egyébként

2014. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha rádöbbenne, hogy pucéran nem vagyok olyan csinos, mint ruhában..."

Még le sem feküdtetek? És szerinted egy pasi kibírja szex nélkül? Tutira van kit dugnia. Főleg egy ilyen jó pasinak. Ne legyél már naiv!

2014. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel eddig kb 5x találkoztunk, így hát nem feküdtünk le. Lehet, hogy van kit dugnia kapcsolaton kívül, nem tudom, igazából nem is érdekel. Ha összejönnénk, akkor ne szexeljen mással, és én sem, de addig mindkettőnknek "szabad" (lenne).
2014. máj. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!