Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 éves lány hisz a csodákban,...

16 éves lány hisz a csodákban, és reméli, hogy lehet akkora szerencséje, hogy megismerheti álmai hercegét. Fiúk?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy itt szeretnék ismerkedni, barátkozni, de gondoltam, egy próbát megér.

Hosszú barna hajú, barna szemű lány vagyok, 167 cm magas, vékony testalkatú. A barátaim szerint szép vagyok.

Nagyon szívesen megismernék egy olyan fiút, aki megfelel az alábbi elvárásoknak: sportos testalkatú, magasabb, mint én, nem túl rövid hajú (nem tüsis), kedves arcú, helyes (tudom, hogy ez szubjektív, de csak tudja, hogy mit mond róla a környezete), állatszerető, vidám természetű.

Ha hasonlítasz egy ilyen emberre, és szívesen beszélgetnél, akkor írj privátban!

:)


2014. máj. 17. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te egy okleveles páwát keresel, de ne hidd, hogy majd ő lesz a te szőke herceged.
2014. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Majd 10 év múlva rájössz hogy álmaid hercege lehet veled egymagss,borostas,kis pocakkal..


De addig jó álmodozást.

2014. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Belső tulajdonságokról gyakorlatilag egy szót nem írtál, fb n előbb találnád meg álmaid hercegét(aki jól néz ki, mást nem is vársz tőle), mint egy anonim fórumon.
2014. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én magamra ismertem az igények alapján :P
2014. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
"kedves arcú", "helyes", "sportos", "magas" na hagyjál békén...
2014. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a sportos és a magas nem stimmel, de edzek, viszont attól magasabb nem leszek( ja és 166-170 közt vagyok de az nem igazán látszik, kivéve ha görnyedten állsz :) )
2014. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az előttem szólók mindent elmondtak. Nincs több kérdésem. Majd felnősz :)
2014. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden stimmel, csak a sportos testalkat nem.
2014. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit se vagy külsőséges...
2014. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai lányokkal, mindnek csak a külső kell vagy a pénz! Ezért sem bánom, hogy minden fiút prostihoz küldök.
2014. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!