Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg az ismerkedésnél...

Tényleg az ismerkedésnél jellemző, hogy elvárjuk a másiktól a túl igényességet?

Figyelt kérdés
Szerintem ma egy olyan társadalomban élünk, hogy túlságosan is elvárjuk a másiktól az igényességet. Nem a zsírós hajra vagy rohadt fogra meg testszagra gondolok, hanem apróbb hibákra is rámondjuk, hogy igénytelen, pl.: az egészséges szép fogak csálén állnak stb. vagy más stílusú ruhát veszünk fel, mint amilyen a társadalom elvár.
2014. máj. 18. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szebb egy lány , vagy fèrfi mosolya , ha szèpek a fogai..és persze legyen kellemes az illata..ès igen , legyen igènyes az illető.

Nos , szerintem ezzel mindenki ìgy van :), ez szerintem nem túl igènyessèg , az sem baj ha nem egyformák a fogai , de ne legyenek rohadtak .Az öltözködès pedig mindenki maga választja :)

2014. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ó, igen? Tényleg? Mondj újat!


Már az igénytelenségnek számít, ha egy nő nem borotválja magát. Már az igénytelenség, ha valaki nem sminkeli magát. (Értsd: teljesen, totálisan, semmi.) Már az igénytelenség, ha valaki nem a potenciális társjelölt ízlése szerint öltözködik.

2014. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy nézel ki mint álmai nője, vagy pasija, akkor ott a másik féllel vannak gondok... alap az ápoltság, igényesség, de nem kell túlzásba vinni...
2014. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem egy pasitól hallottam már, hogy a rövid hajú nők igénytelenek.
2014. máj. 18. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Folytatom: Rövid haj, kocka has, izmosabb test, rövid körmök...
2014. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen mondanak ilyet....a buta pasik
2014. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!