Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hajdú-Bihar megyéből,89'ben...

Hajdú-Bihar megyéből,89'ben született meleg/bi srác van itt?

Figyelt kérdés

"amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!" jeleige miatt írtam ki a kérdést.

A helyzet az, hogy van egy szép magas srác.. most a munkatársam, viszont annak idején óvodában úszótanfolyamon együtt úsztunk. :3 Nem merném közvetlen megkérdezni a srácot.. s abban bízom hogy talán itt a gyakorikerdeseken rámír. :)

Aham, azt pletykálják róla, s érzem is hogy ő is az.. csak félek, mert magamból kiindúlva tudom hogy nem lehet csak úgy rákérdezni mert úgysem biztos hogy bevallaná s félek hogy amiatt hogy szeretem lehet rossz szemmel néznél rám..

Kedves, helyes, udvarias. Nem lenne kötelező, de édesapámnak is csókolomot köszön, pontosabban Agráregyetemet végzett,

a munkahelyen mi ketten vagyunk a legfiatalabbak.


Ui.: Nem vagyok kíváncsi begyepesedett emberkék mocskolódó szövegeire.. eleget hallom nap mint nap itt/ott hogy ezen a "másságon" okoskák jóízüen gúnyolódnak nevetgélnek stb..



2014. máj. 18. 14:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Időközben tárygatalan lett a kérdés...

Megtaláltam a társkersőn..

2014. máj. 18. 14:28
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben aktuális újra a kérdés. Egyrészt nem ő volt akire írtam, másrészt, ha róllam van szó, érdekes gesztusai vannak ami arra ad okot, hogy ő is azon agyal hogy meleg vagyok-e..
2014. jún. 10. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!