Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok hozzámillő...

Hol találhatok hozzámillő párt? F20

Figyelt kérdés

otthonülő,visszahúzódó,csendes srác vagyok a társaságigényem se túl nagy.alig van barátom is velük is nagyon ritkán találkozom személyesen.

az én korosztályom 90százaléka lássuk be nem ilyet keres.és ők maguk sem ilyenek.meg nekem se kellene olyan aki pont az ellentétem.

valami ötlet esetleg főként hasonló helyzetben ha van/volt valaki ő mit csinál/csinált?

a gyakori válaszokat mint pl ismerkedj a suliban meg munkahelyen hagyjuk.

bulikba értelemszerűen nem járok.már iskolába se és bár most épp munkám sincs,de ha van is, olyan a szakmám hogy ott nők tuti nincsenek.fizettem már társközvetítő irodának 0 sikerrel többször is.hirdettem újságban.jelentkeztem rapid randira de elmaradt érdeklődés hiányában.neten is próbálkoztam de ott is hamar lekoptattak ha épp valaki szóba is állt velem, nem csak az egóját fényezni regelt be.és nyilván nem az a fajta vagyok aki utcán ismeretleneket is leszólít.

vagy törődjek bele a magányba?eléggé el vagyok keseredve már.nemsoká 21 leszek és lassan 6 éve próbálkozok mindenféle siker nélkül.még egy randim se volt soha.

elég szerencsétlennek és tehetetlennek érzem magam.


2014. máj. 18. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha már hirdetéseket adsz fel, és társkeresőkre regisztrálsz, akkor ezek helyett miért nem ülsz be inkább egy bárba meginni valamit a barátaiddal. Utána esetleg elmehetnétek egy buliba. Nem kell hogy ez mindennapos program legyen, de így nagyobb eséllyel tudsz ismerkedni, mint azokkal a módszerekkel, amikkel próbálkozol.
2014. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen de kivel?feltehetőleg aki buliba jár az rendszeresen jár.szeret is buliba járni, társaságba lenni stb.szóval eléggé ellentétes a személyisége az enyémmel.ez egy későbbi párkapcsolatban csak problémákat és feszültséget szül.nem hiszek abban hogy az ellentétek vonzanák egymást sőt pont ellenkezőleg.emberek vagyunk nem mágnesek.
2014. máj. 18. 18:40
 3/14 anonim ***** válasza:

És mégis milyen lányt szeretnél? Akivel az a program, hogy ültök egymás mellett a szobában egész nap?

Hát ilyet biztos nem találsz.... ez nem egy kapcsolat így.

2014. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nyilván nem.de nem is akarok minden hétvégén buliba járni meg ilyenek.van még rengeteg más értelmes közös program is.de a mai világban ez már szinte senkit nem érdekel.
2014. máj. 18. 18:48
 5/14 anonim válasza:
kedves kérdező ugyan ebben a cipőben járok én is. Kicsit már unom, hogy a nyitottabb, extrovertált személyiséggel rendelkező emberek egyszerűen nem értik, hogy milyen az amikor az embernek nincs igénye a társaságra, nem szereti a bulikat. Mi vagyunk kisebbségben. Sajnos a megoldást én se találtam még meg. 26 vagyok, volt már komolyabbnak mondható kapcsolatom, de nem az igazi. Ezen kívül neten próbáltam én is már ismerkedni, de esélytelenek látom. Akkora a dömping hogy nagy szerencsédnek kell lenni hogy sikerüljön. Várnám én is a kommentekben a megoldást, a szentgrált ami megoldást kínál, ami nem a változtass a személyiségeden szokásaidon, járj el bulizni stb sablonos válaszokból áll. De simán lehet, hogy délibábot kergetünk és a csodavárás nem vezet sehová...
2014. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát örülök hogy nem én vagyok az egyetlen aki ebben a cipőben jár mert néha így érzem.én itt direkt kértem is a sablon válaszok mellőzését.nem tudok és nem is szeretnék én megváltozni mások kedvéért.

szabad megkérdeznem hol találtál komoly kapcsolatot?

én arra gondoltam alapítani kéne valami klubot vagy csoportot csak nem hiszem hogy igény lenne rá.

2014. máj. 18. 19:00
 7/14 anonim válasza:
18:53-as vagyok, a neten sikerült rátalálnom az illetőre. Egy eléggé kompromisszumos kapcsolat volt, azért mentem bele, hogy legyen végre valakim.
2014. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na figyeljetek!

Azt nem hiszem el, hogy semmilyen programot nem szerettek. Oké, a bulik kilőve, ez még nem baj :)

De biztos eljártok időnként moziba, színházba, vidámparkba, boltba, könyvtárba, parkba vagy csak ki az utcára sétálgatni.

Azt ne várjátok, hogy a lányok mennek oda hozzátok, mert nem fognak.

Hülyeség, hogy csak buliban lehet ismerkedni. Az viszont tény, hogy ha nem vagy határozott és nem mész oda a lányhoz, akkor soha az életben nem lesz barátnőd....

Vagy mit vártok? Ültök otthon és egyszer csak besétál a lakásotokba egy lány, hogy meg szeretne ismerni?

Senkit nem zavar, ha nem szerettek bulizni, de az alapvető férfiasságot minden nő elvárja!

2014. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ebben talán lehet valami.pl könyvtárban.oda talán nem a bulihulligánok járnak:)

egyébként mit javasolsz egyből érdemes ilyen helyeken a lényegre térni hogy ismerkedni szeretnék vagy valami ürüggyel érdemes a beszélgetést nyitni?

én már teljesen elbizonytalanodtam a sok kudarctól.

2014. máj. 18. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb valami általánossal kezdeni. (Mit olvasol? A sulihoz kell? Mit tanulsz? stb)

Egyébként meg, ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor lényegében bármit kérdezhetsz :)

Hívd el egy italra. (Vagy nem tudom, hogy mi az a program, ami még belefér :D)

2014. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!