Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak bejön az, ha a...

A lányoknak bejön az, ha a pasik totál hülyét csinálnak magukból nyilvánosan azért, hogy kifejezzék a lányoknak, hogy mennyire szeretik őket?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönne be.


19/L

2014. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez hogy a szent szarba jutott eszedbe?
2014. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, ne csináljon hülyét magából.
2014. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszene, ne alázza meg magát.
2014. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha azt izléses humorral és ésszel teszi:)
2014. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy konkrétan mit csinálna. Annak nem örülnék, ha kellemetlen helyzetbe hozna. Biztosan zavarba jönnék :)
2014. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk egy szerenáddal mindenki előtt. Mert a pasik maguktól még inkább soha nem csinálnának hülyét magukból. Ilyenkor persze a csaj mondja hogy most mennyire zavarban van, de általában örül neki. Márha cukin csinálja, és jó időzítéssel.
2014. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ami most hirtelen eszembe jutott erről, annak egyike sem tetszene.. Hogy lehet ezt egyáltalán úgy csinálni, hogy valakinek bejöjjön? Nekem biztos nem imponálna, ha mondjuk bocsánatkérésképp nyilvánosan hülyét csinál magából. Sőt, még annyira se bocsátanék meg neki, amiért ilyen kellemetlen helyzetbe hozott..
2014. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele, mi férfias van abban, ha a pasit kiröhögik? Pont az ellenkezőjét kellene. Az más, ha nyilvánosan kiáll egy jogos ügyért. Csak éppen az tiszteletet érdemel, nem szánalmat.
2014. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!