Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehettek olyan zavarban, hogy...

Lehettek olyan zavarban, hogy tetszik valaki és ezért bunkók vagytok? Ez taplóság?

Figyelt kérdés

Az bunkóság, ha egy fiú, akivel elvileg bejövünk egymásnak, nem köszön az utcán, hanem azonnal, zavartan elveszi rólam a pillantását? Pedig látszott rajta, hogy megismert.:(

Párszor már beszéltünk, de csak egy konzultáció miatt, viszont sokszor nézzük egymást és elvileg köszönőviszonyban vagyunk.

Lehet, hogy félreértelmeztem, vagy csak bunkó szegény? 21/L



2014. máj. 19. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tetszik, azzal nem vagyok bunkó. Sőt, tovább megyek, senkivel nem vagyok bunkó, aki nem ártott nekem. Ennyire egyszerű. Ha zavarba jövök, pirulok, nem átvedlek primitív barommá. Rossz kifogás.
2014. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor jól érzem, hogy bunkó volt? :( Így akkor nem is tetszem neki gondolom.
2014. máj. 19. 23:19
 3/8 aszomszedneni ***** válasza:

elvileg köszönő viszonyban vagytok , akkor nem feltétlenül bunkó , csak kb. annyira határozott, mint te és valszeg' inkább "elmenekült" minthogy kockáztasson.


---> pl. rád köszönön és (tegyük fel hogy te jössz zavarba vagy bármi egyéb )nem köszönsz vissza esetleg értetlen fejet vágsz = CIKI

2014. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aszomszedneni ***** válasza:
100%
+ lehet akármilyen idős, tele van a világ tutyimutyi emberekkel .
2014. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem az van amit mondasz, mert nagy csalódás volt. A köszönés olyan alapvető... Mondjuk emellett szól, hogy zavarba jött, gondolom azt nem bunkóságból csinálta.:)
2014. máj. 20. 18:54
 6/8 aszomszedneni ***** válasza:

ha le akarod tesztelni , akkor legközelebb ha összefutsz vele , akkor köszönj neki előre és közben figyeld a reakcióját.


(tudom, hogy az nem így írja elő, meg nem szokás, de néha azért félre lehet tenni az egót)

2014. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aszomszedneni ***** válasza:

* javítva


(tudom, hogy az ...ETIKETT... nem így írja elő, meg nem szokás, de néha azért félre lehet tenni az egót)

2014. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jól van! ez lesz. :)
2014. máj. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!