Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam/szólítson meg?

Hogyan szólítsam/szólítson meg?

Figyelt kérdés
Tudom ezt általában fiúk kérdik de itt a kivétel ,lány vagyok. Van egy fiú aki tetszik (lassan két éve). Úszni járok ,ő pedig ott triatlonozik. Sokszor nézem :) ,és ez nem egoból mondom de ő is néz engem ,mert észrevettem. Még sosem beszéltünk ,de elég sok dolgot tudok róla(ismerősöktől). Facebookon nem szeretnék ráírni ,nem szeretném bejelölni amíg egyszer sem beszéltem vele. Hogy szólítsam meg? Vagy valami egyéb dolog ami miatt ő megszólíthatna engem? Az egyszerű "helló" nem jön be ,én valami ,hogy mondjam különösebbet szeretnék. Gondolom ha tetszenék neki megszólítana ,de lehet nincs minden remény veszve. Az is gond ,hogy nem egyszerre végzünk így nem sok esélyem vele véletlen összefutni. Van valakinek valami ötlete ,hogyan érhetném el ,hogy megszólítson?

2014. máj. 20. 17:00
 1/4 anonim válasza:
100%
pedig ha nem tudsz mit csinálni akkor facebook a legjobb választás, ráírsz hogy pl szia hogy ment az edzés stb... és ha lelkesedéssel fogad akkor tuti bejössz neki :D de amúgy is neki kéne kezdeményezni de lehet félénk
2014. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1: Ess el előtte és segít majd felkelni utána megkérdezi hogy jólvagy e és hosszasan elbeszélgetek.

2:ülj le mellé és köszönj neki vagy állj oda és mosolyogj.

2014. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik egyesületbe jár?
2014. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért kérded?
2014. máj. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!