Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy tetszek neki?

Lehetséges, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer beszélgettünk. Egyszer dél után amikor a két legjobb barátnőm beteg volt, és egyedül voltam az osztályba, azt hitte, hogy szomorú vagyok és beszélgettünk. Utána már akkor is beszélt velem amikor egy ismerősömmel ültem, és voltak bent az osztályban. Amikor beszélgetünk, folyton rángatózik a nagyujja. Néhány ember azt mondja, hogy az ilyen viselkedés azt jelenti, hogy zavarban van, vagy ilyesmi. Mióta megtudta, hogy csikis vagyok, amikor beszélünk folyton próbál megcsikizni, de én odébb húzódok, de megérti, hogy csak mert csikis vagyok. Ha még valami eszembe jut róla, akkor megírom.

2014. máj. 20. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Meg van az esélye nálam is ez a helyzet de még csak egyszer találkoztam vele és még nem beszéltünk
2014. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, remélem, hogy sikerrel jársz... Hát, nekem amúgy csak egy nagyon kicsit tetszik a srác, de nem tudom, hogy ez mennyire igaz nála rólam...
2014. máj. 20. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:
LÉGYSZIIIIIIIIII valaki válaszoljon
2014. máj. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!