Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit érez irántam?

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Ma fekete szoknyába (volt rajtam harisnya is) egy piros rövidujjúba es egy alkalmi cipőbe es egy hosszú újjú fekte blézerbe voltam.Tetszik egy fiú ezt ő is tudja(nem én mondtam el).Az történt hogy, mentem fel a lépcsőn rámnézett a szemembe (majdnem elmosolyogta magát láttam az arcán)majd le a lépcsőre mert ment le es akkor leesett volna.Majd (én ezt már nem láttam a barátnőm mondta) egyfolytában engem nézett pedig már felértem es majdnem megfordult azt mondta mintha az arcomat nézte (semmit nem csináltam vele.) azt mondta olyan feltünően nézett azt mondta kigubbadt teljesen a szeme.:DMÁSIK ESET:Akkor tesijük volt es szokásuk nem öltöztek át mondjuk semmit sem csináltak es ultek kb 10x néztem rá abból kb 6x rám nézett en beszélgettem a barátnőmmel es a másik megfigyelte mikor mentem vele akkor azt mondta egy ideig engem nézett látta tisztán a szemét. Az egyik osztálytársával jóban vagyok mondja neki az (rám mutatott) jó csaj? Es azt mondta hogy haggyál már nem kell csaj meg amúgyis szar. Ezt mondta el nekem az osztálytársa. Arra gondoltam hogy mikor megtudta az egyik osztálytársa azt mondja neki "itt a csajod"es lehet ezért nem meri senkinek se elmondani hogy érez irántam valamit mert akkor cukkolni fogják,amikor közösségben van tehát látják merre néz akkor nem figyel de most lebukott a lépcsős esetnél mert nem látta hogy valaki is láthatja hogy ő hova néz. Remélem érthető volt ha nem írjátok le es akkor majd megpróbalom érthetőbben.
2014. máj. 20. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit érez? Szerintem mivel nem ismer max szimpatikus vagy neki, és tetszel is neki. Beszélgess vele, és még több is lehet.
2014. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy mikor megtudta hogy járni akarok vele azt mondta jarjak a levegővel bejelöltem facebookon tudom az internetes beszélgetés màsabb mint az élő de nem jelölt vissza sztm tuti az avn hogy cukkolni fogjak es nem akarja csak a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.
2014. máj. 20. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
miért kell neki olyat mondani hogy járni akarok veled? meg bejelölted facebookon, jól elijesztetted szivem....
2014. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"cukkolni fogják" úristen miért cukkolnák ? mert neki lenne egy barátnője nekik meg nem ??
2014. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mert mondjuk ő egy llyan hyerek aki félénk visszahúzódó de egxben nagyon huncut is tud lenni.
2014. máj. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!