Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Könyörgök, egy kedves aranyos...

Könyörgök, egy kedves aranyos helyes lány foglalkozzon velem!? 21f bp jóképűnek tartanak de eléggé visszafogott vagyok! Orvosin tanulok, tehát azért okos is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

"Orvosin tanulok, tehát azért okos is?"


Nem, ebből nem következik feltétlenül az.

2014. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez elég szánalomkeltő volt :D
2014. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andrea Henrietta ***** válasza:
Attól függ "foglalkozás" alatt mit értesz. Mert ha gondolod pár tanácsot szivesen adok privátban,írhatsz nyugodtan... De ha az volt a cél hogy csajt szedj fel így akkor az nem biztos hogy összejön. 21L
2014. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem felszedni akarok, hanem beszélgetni és majd meglátjuk :)
2014. máj. 20. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha itt kell könyörögnöd, nem vagy jóképű.

Ha jóképű lennél, folyamatosan hívogatnának a csajok meg írogatnának Neked, és Te már meg se néznéd, hogy mit írt, mert annyian támadnának.


Nem azért mondom, én se vagyok jóképű, 99,99/-ban engem is mindig leszartak, amit csináltam, az sose volt jó emiatt.


Ez genetika kérdése, megváltozni nem fog, könyörgéssel nem mész semmire.

2014. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csaj sose fog írni , még akkor se ha tetszik neki a pasi, nézd csak meg mennyi kérdés van, hogy a csaj szerelmes de nem mer írni, és mit csináljon
2014. máj. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!