Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg fontosabb a férfiaknak...

Tényleg fontosabb a férfiaknak a szexis külső és forró vérmérséklet, mint az odaadás és a kedvesség?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 09:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd már kérdező, ne magadból indulj ki... Nektek kell a szexis külső...
2014. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Igen,kinek ez,kinek az,mindenkinek más jön be.

Nekem mindegy,csak legyen szimpátia.

2014. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Jaj ez t a dumát,persze,persze férfiak a hibásak...
2014. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Valamelyiknek fontosabb, valamelyiknek nem.

Találkoztam már ilyennel és olyannal is.

Mondjuk akinek a szexis külső volt a legfontosabb, az saját maga sem tudott nagyon mást felmutatni, mint külsőségeket, értelmi és érzelmi intelligenciája eléggé hiányos volt.

2014. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__569..


ha egy ilyen kérdésnek van létjogosultsága, akkor ennek is. a különbség az, hogy a kérdező ezt az idióta kérdést komolyan gondolja, én pedig nem.

2014. máj. 21. 09:57
 6/35 anonim ***** válasza:

Minden nap van ilyen kérdés nők és férfiak részéről is.

Gondolom elkeseredett, csalódott emberek írják, akinek könnyebb általánosítani, mint magukba nézni és felfedezni a hibáikat, vagy vállalni a felelősséget a rossz választásaikért.

2014. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Amikor itt is ráírok egy lányra, aki ismerkedni akar, rögtön képet kér... Na, és akkor nem a külsőre mennek? Amikor meg küldök képet, nem írnak nekem többet... -.-
2014. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze, a külsőre mennek, ahogy a pasik is. És?
2014. máj. 21. 10:05
 9/35 A kérdező kommentje:
Plusz, ha nekik is így adod elő magad, akkor ne csodálkozz.. Arra végképp kíváncsi lennék, hogy ki az a mazochista csaj, aki az ilyen válaszaid után még ismerkedni akar veled itt az oldalon. Na az olyan csajoknál tényleg nem számít az intelligencia, mert ők sem tudják felmutatni.
2014. máj. 21. 10:08
 10/35 anonim ***** válasza:
A külsőre mentek, DE akkor ne hazudozzatok érzelmekről a facebookon, meg máshol, mert így semmi köze az érzelmekhez a párkapcsolatoknak...
2014. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!