Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A huszonéves lányok tényleg...

A huszonéves lányok tényleg ravaszak, alattomosak, könyörtelenül számítóak és a pár választás során csakis saját érdekeiket figyelik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos...
2014. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Akárcsak a fiúk. A legtöbb ember a végtelenségig anyagias, hülyének nézik azt akinek érzelmei is vannak
2014. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában az emberek ilyenek.
2014. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szomorú, de igaz. Ha jól nézel ki, vagy sok pénzed van, akkor már gyanakodhatsz, miért vannak veled...
2014. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert te ha együtt vagy egy nővel, akkor azt a Marika néni kívánságai miatt teszed? Azért ennyire ne legyünk már idióták emberek...
2014. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért, te úgy választasz párt, hogy "ááá, én tökéletes vagyok ennek a csajnak, akkor összejövök vele" vagy inkább úgy, hogy "hű, ez a csaj tökéletes hozzám, meg kéne hódítani" ? Párválasztás során mindenki a saját érdekeit figyeli, nem másét. És igaza van egy korábbi válaszolónak: ez nem csak a huszonéves lányokra, hanem úgy általában az emberiségre jellemző.
2014. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ilyenek.
2014. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy igen, sajnos?


Az emberek a saját érdekeiket nézik a párválasztásnál, és ettől nem lesznek ravaszak, alattomosak, könyörtelenek és számítóak.


Tetszik egy srác...hmmm..Julcsikának nem tetszene, hogy együtt vagyunk...hmmm.. ki nem szarja le?

Hmmm... lehet, hogy jobbat érdemelne nálam.. hmmm..dehogy gondolok ilyet!!!


Ha nem a saját érdekeinket néztük volna a párommal, akkor soha nem jövünk össze. Mindketten ezt akartuk és kész, mert úgy gondoltam, hogy jó lenne nekem..és ő is úgy gondolta, hogy jó lennék neki. Ez kölcsönös volt.


Aztán volt aki úgy gondolta, hogy jó lennék neki, én meg nem így gondoltam...én nem akartam, hát nem lett belőle semmi. Ettől könyörtelen számító lennék?!


Ne legyetek hülyék...mint ahogy előttem is írták.

2014. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!