Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik a jelei, ha tetszik...

Mik a jelei, ha tetszik nektek valaki, csak nem bírjátok kimutatni? Egyáltalán van ilyen, vagy ez csak mese?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
ha sehogy nem tudom kimutatni akkor nincs is sok jele
2014. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor ugorj neki még egyszer a kérdésnek.
2014. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tetszés jelre gondoltam, hanem bármi más nonverbális jelre. Azt hittem érthető.
2014. máj. 21. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Szemezés, mosoly?
2014. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hallottam ilyet, hogy valaki mogorva lesz, vagy bunkó. De őszintén ez fura lenne, nem?
2014. máj. 21. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor mogorva vagy picit flegma valaki, ha nem szimpatizál veled, illetve akkor, ha tetszel neki, de valamiért nem akarja hogy megtudd. helyzetfüggő.

én most magamból indultam ki. :)

2014. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en nezem ha nem latja :p szoval nem igazan tunhet fel neki
2014. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Embertípustól függ.

Vannak, akik visszahúzódóak, szégyenlősek alapból, náluk ez rendkívül felerősödik ha a környékükön vagy, szinte félnek, rettegni látszanak, mert nem akarják elrontani a dolgot, rosszat mondani stb. Inkább akkor néz téged, amikor tudja, hogy nem látod. Ha észreveszed elnéz, megrémül stb. Távolról figyel (nem kell megijedni, ha csak alapból nem egy pszichó az illető)


Aki nem szégyenlős, ő mosolyog, próbál a közeledben lenni, beszélgetni, megérinteni stb.

Az igény, hogy a közeledben legyen, a nézés lehet kevésbé tudatos.


A bunkóság is lehet az, igen. Sajnos ez a mai társadalomból vett rossz példamutatás. Amikor az az elképzelése, hogy ettől vagány lesz. Előfordulhat, hogy viccesnek találja magát.

De ha figyelem szempontjából nézed meg, tekinthető hatékonynak is ez. Ha élvezi, hogy figyelsz rá, és amikor bunkó, kap tőled figyelmet, akkor valamilyen szinten "sikeres". Még ha gyerekes is az egész, és teljesen mellétrafál vele. A figyelmed értékes, és azt megszerzi vele, és még kommunikálni is fogsz vele. Bármilyen kommunikáció jobb, mint a semmilyen alapon...

(idióta logika, de így van)

Az, hogy nem bírja kimutatni valaki, az lehetséges. Ha a szülők nem mutatták meg neki, nem nagyon tanulta meg máshonnan, mindenféle furcsaság állhat elő.

2014. máj. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Mondjuk nem tudom mi értelme annak, h akkor néz, amikor (azt hiszi) nem veszem észre... Hogy ez miért jó? :D

2014. máj. 27. 09:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ha a másik tudja, hogy bejön neked, azzal kiszolgáltatottá válsz bizonyos szempontból. Tehát szépnek, jóképűnek, szexinek tartod a másikat, és szeretnéd, ha ő figyelne rád fel és beismerné, mielőtt te vallasz, mert így nem neked kell kockázatot vállalnod. És persze azért néz, mert érdekled őt, és tetszel neki. Ez általában a legnagyobb dilemma a tinédzserkori fiú lány kérdéseknél.
2014. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!