Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és hogyan tudnék lányokkal...

Hol és hogyan tudnék lányokkal ismerkedni? Válaszokat várok, erre a (nekem) cseppet sem egyszerű kérdésre.

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok és szűz. Általános iskola után magániskolába jártam, ezért semmi lehetőségem nem volt a kortársaimat megismerni, kialakítani velük kapcsolatot. Helyette édesapám cégét vittem, aminek mára 35%-os részvényese vagyok és egy jelentős vagyon örököse, tehát megélhetéssel sosem volt probléma. Mindezért cserébe azonban a négy fal között éltem és élek, a bulik, a fiatalság, a lányok teljesen ismeretlen dolgok a számomra. Nem vagyok boldogtalan, de egyre jobban hiányzik a társaság az életemből, hogy valaki rám is kíváncsi legyen és szeressen.


Kérdésem, hogyan, hol tudnék ismerkedni elsősorban lányokkal? Szórakozóhelyek, tudom, de egyedül menni ilyen helyekre eléggé fura lenne főleg így elsőre. Vagy próbáljam meg? Milyen ismerkedési lehetőségeket javasoltok? Netes társkereső nem érdekel, inkább személyes ismerkedésre gondolok.



2014. máj. 22. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyakorin feltett kérdésekből kiindulva: veszel egy BMW-t, virítod a lóvét és tied az összes csaj.
2014. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kötözött sonkát keresek, hanem társat bocs.
2014. máj. 22. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Iratkoz be egy tanctanfolyamra, vagy kezdj el sportolni valamit. Sok lehetoseg van, nem csak a szorakozohelyekre kell koncentralni.
2014. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan 1 millió ilyen kérdés volt,legyél már kreativ! Bárhol ismerkedhetsz,utcán,kávézoban,boltban,munkahelyen akárhol,csak ha nincs önbizalmad,bátorságod,félsz,akkor mehetsz te akárhová,ha meg sem próbálod! Ha meg visszautasit,akkor mi van,legalább megpróbáltad,legközelebb máshogy lesz ennyi!
2014. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátokkal elmész valami beülős helyre. Ha nincs barátod, szerezz pl. érdeklődési körből, valami hobbid csak van. Aztán onnan sima ügy.
2014. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beiratkozol táncoktatásra. Salsa, akármi. Ott lesz párod, emberek között leszel, barátkozol, viszont megtarthatod a magánéleted magadnak, szóval annyira engeded magadhoz közel, amennyire tetszik, hiszen ott nem az a lényeg. Aztán fél év alatt eljutsz egy olyan szintre, amikor már bulikban akárkit felkérhetsz, nem gáz, hogy nem tudsz táncolni, mert már valami azért ragadt rád.

Ha ez nem tetszik akkor Jógára, egyéb aerobik cuccra is elmehetsz. Ott is lehet ismerkedni, bár ha nyomulsz akkor hamar koppansz majd. Esetleg ezeket követően wellnessbe is becsücsülhetsz, aztán ott a szaunákban könnyű ám beszélgetni, bár avétos, közhelyes dolgokról, azonban olykor mégiscsak azokból alakulnak a dolgok.

Ha semmi mozgáskoordinációd, kondíciód akkor talán egyetem ? Bölcsészkar? Csak hobbiból? Ha van lóvé akkor beiratkozol egy irodalom szakra mondjuk és sírva fakadsz, hogy milyen lányok vannak.

2014. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vegyél egy komoly verdát, költs sokat ruhákra, parfümre, láncokra, a többi jön magától utána már ;)
2014. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!