Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg szerencsés lennék,...

Tényleg szerencsés lennék, hogy nőknek születtem, ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiú barátom van és látom milyen nehéz dolog manapság ismerkedést kezdeményezni, visszautasítják, lekezelően bánnak velük a nők, önbizalmukat teljesen tönkreteszik stb. Teljesen megértem, hogy így már nem mernek ismerkedni a mai fiúk. Nekem szerintem senkim nem lenne ha nekem kéne kezdeményezni. Szerintem valahol szerencsés manapság nőnek születni, mert hozzám jönnek oda a fiúk és én válogatok, választok.
2014. máj. 22. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
* nőnek
2014. máj. 22. 20:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor voltál te nő amikor én Sztalin.
2014. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így igaz. Jól becsüld meg ezt! :)
2014. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ezt abszolút nem tapasztaltam. Csak itt az oldalon olvasok róla. Lehet mert az én ismerőseim normálisak.
2014. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon átlátszó a kérdésed, dehogy vagy te nő!
2014. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mernek kezdeményezni a fiúk, akkor miért szerencsések a nők? Mert ezek szerint akkor nem kezdeményez náluk senki, tehát vagy ők kezdeményeznek vagy egyedül maradnak. Szóval van benne egy kis logikai bukfenc...


Amúgy meg a fiúkat sem kell félteni, ne félj.


Egy mai nő



(Amúgy tényleg kissé gyanús a kérdés, már ami a kérdező nemét illeti.)

2014. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Emberként lehetsz szerencsés, de nem attól függ a dolog, hogy nő vagy vagy férfi...


Nekem pl tovább tartott mire megtaláltam az igazit, mint a férjemnek. Én5 évig kerestem normális pasit, mire végre megismertem őt, ő elsőre velem jött össze. kb 2 hetet vett igénybe összességében, hogy megismerjen...

2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es, majd a férjed is megtalálja az igazit! csak várjad ki a végét
2014. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy te nő, csak egy provokatív kérdés, megfordítva az általában itt szokásosakat. Nagyon unalmas.


Ennek ellenére én azért nagyonis örülök annak, hogy nőnek születtem. Bár az ismertségi körömben a férfiak lassanként már inkább nősülnek, így nem hiszem, hogy annyira szerencsétlenek lennének nőzés terén (bár nyilván nézőpont kérdése), de attól még nekem tényleg könnyebb dolgom van.

2014. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ekkora kamu kérdést...
2014. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!