Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők kapnak egy ismerkedős...

Ha a nők kapnak egy ismerkedős üzenetet neten keresztül, miért az az első kérdésük, hogy hogyan találtál rám?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 02:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, egyet értek az előző válaszolóval, ha egy random ember rám írna a facebookon én is elgondolkoznék, hogy mégis mit akar, az első gondolatom az lenne, hogy van e hátsó szándéka. Mindenesetre biztos, hogy nem ismerkednék meg vele, mert nem tudnám, hogy ki is ő valójában. (Annyi ilyen estről hallani, hogy elmegy a lány egy szimpatikus ismeretlennel, aztán valami baja esik, csak kihasználják.) Szóval elővigyázatosságból, kérdezik meg, és nem mennek el. Hozzátenném, én egyáltalán nem vagyok félős, meg nem ijedek meg valami könnyen, és általában a legjobbat feltételezem az emberekről (a barátnőim mindig ki vannak akadva, milyen naiv vagyok, meg, hogy egyáltalán nem parázok a sötétben az utcán, stb..) azonban ezt én is úgy gondolom, hogy nem okos ilyen ismerkedős üzeneteknek "bedőlni". Persze egyáltalán nem biztos, hogy hátsószándékkal üzenget valaki, de jobb félni, mint megijedni.
2014. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszoló hozzászólását az 5# kérdésre még mindig kíváncsian várom. :)
2014. máj. 24. 06:59
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha egy idegen nőnek írnék, az lenne az első (és az a minimum), hogy megírnám, miért írok neki ismeretlenül, hogyan találtam rá. Esetleg szimpatikusak voltak a hozzászólásai bizonyos témában, vagy annyira megtetszett. De akkor azt is ott találod, hogy az illető férjezett-e - mondjuk ilyennek nem kellene írni. De azt mindenképpen meg kell írni, hogyan került a látókörödbe. Te is megkérdeznéd, ha valaki ismeretlenül írna.
2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretné, ha valamelyik exének közeli barátja lennél, aki esetleg tud róla ezt-azt.
2014. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13#


Én ilyen hülyeséget nem kérdeznék :D

2014. máj. 24. 12:17
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem is valami olyasmi oka lehet, hogy következtetni lehessen a későbbi szándékaidra..

de amúgy ezt nem nagyon tudom elmagyarázni...

érdekel, hogy ki vagy, vannak-e közös ismerőseink, valaki mondott-e valamit, és azért írtál rám, csak simán szimpatikus voltam kép alapján, vagy láttál már valahol, vagy ilyesmik miatt.. kiindulási alapnak is jó, meg azért elég érdekes, hogy miért pont én lettem a kiszemelt, vagy kipuhatolni hogy küldtél-e még 6 lánynak üzenetet... ilyesmi.

2014. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudnám, amit az utolsó írt.
2014. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!