Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megfordul ilyen a...

Lányok, megfordul ilyen a fejetekben? Gondoltok ilyesmikre?

Figyelt kérdés

Amikor egy 28 éves pasi ismerkedni akar egy 18-20 éves lánnyal pl:

-lehet csak le ki akar használni,tudja hogy még szűz vagyok lehet csak le akar fektetni.

-ennek már komoly kapcsolat kell,házasság,család,gyerekek,ezzel már nem szórakozhatok úgy mint a többi korombeli fiúkkal

-kicsit idős hozzám akármennyire is bejön,tetszik,inkább nem kezdek vele,mert én még nem akarok komoly kapcsolatot mert én még ki akarom magam élni..


2014. máj. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a 18-20 éves csajok könnyű prédák egy 28 éves faszinak :D szval ne várj sokat, kb 10ből 1 komoly a maradék 9 csak dugi muri... :D
2014. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 19 éves lány vagyok, és ezek közül egyiket sem gondolom. Én azt gondolnám ilyen esetben, hogy nagyon megkeseredett lehet az a majdnem 30 éves férfi, aki 10 évvel fiatalabb lányokat hajkurászik, és tuti valami nem oké vele. Talán az megfordulna a fejemben, hogy direkt arra megy, hogy a naiv fiatal lánykák majd bedőlnek neki, a legtöbb korombelit egy kis szexért cserébe simán magához tudja láncolni akárki...

Egyébként meg komoly kapcsolatom van, évek óta tartó, de korban hozzám illő fiúval.

2014. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

- Szeretném azt hinni, hogy van annyi emberismeretem, hogy felismerjem ha egy pasinak csak a szexre kellek.

- 28 év, ez még bőven fiatal, ilyenek inkább egy 35 év körüli férfinál fordul meg a fejemben

- vagyok annyira defektes, hogy az idősebbek jönnek be és nem vagyok egy bulizós típus, jobban szeretek egy könyvvel a kezemben a fotelban olvasni :)

2014. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: rám mindhárom kijelentésed érvényes.
2014. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21 vagyok, a barátom 28. nem azért tetszettünk meg egymásnak, mert a kor miatt, engem amúgy is mindenki 17nek néz, és 2 évvel ezelőttig még tőle is elkérték a személyiét alkoholvásárláskor. ez alapján ránézésre nem lehetett megmondani, hogy 7 évvel idősebb nálam.

bevallom, amikor megtudtam a korát, azért az eszembe jutott, hogy egy átlag normális 28 éves férfi (pl mint ő) már lassan komolyabbra tervez, ha nem is rögtön másnap házasodni és gyereket nevelni, de azért úgy gondolom/gondoltam, hogy ha ő már együtt van valakivel 2-3 éve, összeköltözés, satöbbi, akkor ott talán nem kell még egy diplomára is várni, hogy kicsit több legyen belőle.

hozzátenném, hogy a korombeli fiúkkal sem szórakoztam soha, inkább fordítva, 18 évesen is ugyanúgy esküvőt szerettem volna, mint most, és ez alapján is állok össze emberekkel. szerencsésnek tartom magam, hogy végre valaki olyat sikerült összeszednem, aki hozzám hasonlóan 3-4 év múlva szeretne esküvőt, és nem 10 év múlva TALÁN, mint a korábbiak.

abban is szerencsés vagyok viszont, hogy általában észreveszem valakin, ha csak szexet akar, legyen az 18 vagy 38 éves. így ez a gondolat fel se merült bennem, mikor összejöttünk.

2014. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mégpedig az első opció.

Ennek dacára mégis jobbára a huszonvége-harmincas korosztály mutat irántam leginkább érdeklődést, a korombeliek alig-alig, ennek oka számomra rejtély, elképzelésem ettől függetlenül van. Gáz, nem gáz, én mindenesetre rosszul vagyok tőlük, a gyomrom felfordul, ha arra gondolok, hogy minden bizonnyal csak ki akarnak használni.

2014. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!