Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van örs vezer tere kozeleben...

Van örs vezer tere kozeleben olyan lany aki szereti a punk, rock stilust es szivesen ismerkedne egy oriasi blink 182 es bowling for soup rajongoval?

Figyelt kérdés

imadom tovabba a day to remember-t a sum 41-t, less than jake-et, papa roach-ot es a bullet for my valentine-t.... es meg sok mast

. nem kifejezetten parkapcsolatra gondolok. barmi kialakulhat. ne legyel unalmas es fogadd el ha fel vagyok porogve es mindig csinalni akarok vmit mert van hiperaktiv figyelemzavaros beutesem. imadom a kemeny csajokat akik magukra is tudnak vigyazni es gyakran leszarjak a kovetkezmenyeket mert a lenyeg az h most elvezd es hogy mi lesz kesobb majd rajossz (mert en pont ilyen vagyok). imadok a manak elni. 15/f koszi elore is a valaszokat. kivancsi vagyok lesz e itt csaj aki szinten hanyni tudna a puhapocs pop-os ratyiktol pl J.bieber es tarsai



2014. máj. 23. 21:50
 1/5 anonim válasza:
Nincs.
2014. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örs közelében nincs, de ott a metró, az bevisz a központba.
2014. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, mmint nem ott a közelben, de Pesten.

Mondjuk az eleje (az első sor konkrétan) még jó is a szövegednek...a bandák is jók, de a második bekezdés már nem annyira...viszont a "mai lányok" között biztos akad hasonló. (de hála az égnek nem én) 19/l

2014. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megis miert baj az h nem soprom a szonyeg ala h van enyhe adhd-m ? jobb ha tudja az akit keresek mintha kesobb veszi eszre es nem fogadja el. ha meg valakit zavar akkor egyertelmu h nem ot keresem . oke?
2014. máj. 24. 11:40
 5/5 anonim válasza:
Ömmm, az baj, ha csak 13 éves? Mert ha nem én nem lakom messze az Örstől és felsoroltál nem keveset a kedvenc bandáim közül.:)
2014. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!