Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem lép, akkor azt jelenti,...

Ha nem lép, akkor azt jelenti, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, és ő is kedves velem, néhányszor rám kacsintott, de ebből sajnos nem tudtam rájönni, hogy ez most jelnek számít, vagy csak úgy barátságból kacsingat. Meg szeretném tudni, hogy tetszek-e neki, de ha megkérdezem, hogy mit gondol rólam, abból rögtön rájön, hogy én mit érzek iránta, ráadásul eléggé félénk vagyok. Úgy gondolom, hogy szerintem a fiúknak kell lépni, mert ha a lányok lépnek az nyomulásnak számít. Nem vagyok ebben elég tapasztalt, még sosem jártam senkivel, de ez a srác nagyon tetszik nekem, és nem tudom hogy tudjam meg mi érez úgy hogy, abból ne jöjjön rá, hogy én mit érzek iránta. Persze megértem, hogy a fiúk is félnek a visszautasítástól, de én nem utasítanám őt vissza. Csak ő persze ezt nem tudja... 14/L

2014. máj. 24. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
közeledj felé és valamilyen jelel jelekkel biztasd rá hogy közelítsen
2014. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a srác
2014. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Átlagosan. Szerintem jól néz ki, de nem az a menő fajta, vannak barátai, de nem annyira népszerű. Amúgy sem a külseje érdekel :)
2014. máj. 24. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan leírnád, mert talán van vlmi ötletem. :)
2014. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a kinézetéhez mi köze van az ötletnek?
2014. máj. 24. 09:53
 6/7 egybaba ***** válasza:

lehet spam lesz de mégse az

régen egy öreg báró szerelmes volt egy bárókisasszonyba

már több mint 40 éve szerelmes volt belé

Egyszer megkérdezték tőle

Báró úr tessék mondani: mióta tudja a kiasszony hogy szerelmes belé?

ó még nem szóltam róla neki - volt a válasz


Ugye te nem akarsz így járni ?

Ha valóban érdekel tudasd vele

2014. máj. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mi van ha nem viszonozza?
2014. máj. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!